Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > planificador financiero/planificadora financiera > Finantsspetsialist

Finantsspetsialist. Estonia

Contratación en Estonia de planificador financiero/planificadora financiera

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Asesores financieros y en inversiones › planificador financiero/planificadora financiera.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Finantsspetsialistid › Finantsnõustajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

vaba ametikoht

Tööülesanded: Finantsspetsialisti ülesandeks on valla eelarveprotsessi ja finantsmajandusliku tegevuse juhtimine, sh valla eelarve koostamine, finantsanalüüs ning osalemine protsesside ja teenuste arendamises tagamaks omavalitsuse majanduslik efektiivsus ja stabiilsus.

Omalt poolt pakume: Tule meile tööle, sest: meil saab teha mitmekesist ja vastutusrikast tööd; võimaldame oma teenistujatele erialaseid täiendkoolitusi ja toetame tasemeõppes osalemist; meil on 35 kalendripäeva põhipuhkust; 5 tervisepäeva aastas; meil makstakse haigushüvitist alates teisest töövõimetuslehel viibimise päevast; võimaldame paindlikku töökorraldust ja osalist kaugtööd.

Muud nõuded: Oled edukas kandidaat, kui: Sul on erialane kõrgharidus ja varasem töökogemus finantsvaldkonnas; Sa valdad ametikohale vajalikke tabeltöötlusprogramme, kasuks tuleb kogemus VeeRA tarkvaraga ning avalikus sektoris kasutatavate andmekogude ning rakendustega; Sa oled hea analüüsivõimega, süsteemne, vastutustundlik ja lahendustele orienteeritud; Sa oled hea meeskonnatöötaja ja suhtleja ning säilitad positiivsuse ka pingelistes olukordades; Sul on hea suuline ja kirjalik suhtlemis- ning eneseväljendusoskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Tapa Vallavalitsus (http://www.tapa.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 514 3750
  • Correo electrónico: riho.telltapa.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1585477.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Asesores financieros y en inversiones › planificador financiero/planificadora financiera ofertadas.