Oferta en Estonia (Pohja-Eesti) de Tenedores de libros

Finantspeaspetsialist

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid : Finantsala töötajad ja muud matemaatikaga tegelevad spetsialistid : Raamatupidamise abispetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Sina oled: väga hea analüüsi- ja süstematiseerimisoskusega; täpne ja korrektne; väga hea suulise ja kirjaliku; eneseväljendusoskusega; algatusvõimeline lahenduste pakkuja; hea pingetaluvusega ja otsustusvõimeline. Sul on: raamatupidamisalane kõrgharidus; vähemalt 3-aastane töökogemus raamatupidamise valdkonnas; head teadmised avaliku sektori majandustegevust ja raamatupidamisarvestust reguleerivast seadusandlusest. Kasuks tuleb: riigiasutuses töötamise kogemus; kogemus projektide taotluste ja aruannete koostamisel Strateegia ja eelarve osakonna finantspeaspetsialistina on Sinu põhiülesandeks Sotsiaalministeeriumi projektide raamatupidamisalaste dokumentide korrektne ja tähtaegne menetlemine ning (finants)aruannete koostamine ja esitamine. Strateegia ja eelarve osakonna põhiülesanneteks on koordineerida valitsemisala strateegiate ning nende rakendusdokumentide ettevalmistamist, elluviimist, seiret ja hindamist. Osakond vastutab valitsemisala eelarveliste ja Euroopa Liidu vahendite planeerimise ning rakendamise eest.Meie pakume arengu- ja eneseteostuse võimalusi uues, tegevuspõhises kontoris. Kui leiad, et oled sobiv kandidaat, siis ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 28. novembril 2017. a e-posti aadressil personalReemplazar por una arrobasm.ee, märgusõnaga „finantspeaspetsialist“. Ametikohale on Sotsiaalministeeriumi palgajuhendis kehtestatud palgavahemik 1310-1970 eurot. Ametikoht asub Tallinnas. Lisainfo: personalReemplazar por una arrobasm.ee või tel 626 9263.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1055 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 30/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: estonio: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Jaana Kivila, personalReemplazar por una arrobasm.ee

Empresa: Sotsiaalministeerium.

Dirección: Suur-Ameerika tn 1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Jaana Kivila

Email: personalReemplazar por una arrobasm.ee

Ver las 658 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.