Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Finance Operations Specialist (deal Support), Odborní Pracovníci V Administrativě A Správě Organizace

Finance Operations Specialist (Deal Support), Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Oferta en República Checa (Hlavní město Praha) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Odborní administrativní pracovníci a asistenti › Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis pozice a náplň práce:

Na této pozici budete úzce spolupracovat s obchodním oddělením a dalšími týmy (revenue recognition, pricing apod.) napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou. Vaším hlavním úkolem bude schvalování zakázek, vytváření smluv, ověřování, zda jsou navržené podmínky v souladu s našimi interními předpisy a externími regulemi, a další aktivity vztahující se ke službám a softwarovým licencím. Zároveň budete mít možnost pracovat na projektech a zvyšování efektivity a kvality procesů.

Požadujeme:

Hledáme lidi, kteří umí dobře komunikovat, jsou zaměřeni na detail a jsou organizovaní, v ideálním případě již s podobnou zkušeností. Hledáme kolegy, kteří jsou schopni v jednu chvíli pracovat na více věcech najednou a kteří dokáží pracovat jen s minimální supervizí. Na pozici je třeba plynulá znalost anglického jazyka.

Nabízíme:

o Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu

o Možnost profesního růstu

o Možnosti navazujícího vzdělávání

o Příjemné pracovní podmínky

o Práce v mezinárodním prostředí

o Denní využití SAP software

Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Región: Hlavní město Praha.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: SAP Services s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Nedzelská. E-mail: Lenka.nedzelskasap.com . Adresa: Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00  Praha 58.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 158 00; Dirección: Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00 Praha 58
  • Correo electrónico: Lenka.nedzelskasap.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Octubre de 2021, y con identificador de la vacante:23103040767.

Ver las 207 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.