Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos y asistentes farmacéuticos > Farmaceutski Tehničar/tehničarka

Empleos en Croacia de Técnicos y asistentes farmacéuticos

Farmaceutski Tehničar/tehničarka

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Pharmaceutical technicians and assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Dom zdravlja Ozalj, Ozalj, Kolodvorska 2, temeljem članka 24. Statuta Doma zdravlja Ozalj raspisuje

N A T J E Č A J

I. Za zasnivanje radnog odnosa jednog (1) farmaceutskog tehničara/tehničarke na određeno puno radno vrijeme (mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme), mjesto rada Ozalj.

II. Uvjeti SSS - farmaceutski tehničar/tehničarka

  • položen stručni ispit
  • odobrenje za samostalan rad
  • poznavanje rada na računalu
  • 1 godina radnog iskustva.

III: Uz prijavu za zasnivanje radnog odnosa koja mora biti vlastoručno potpisana, kandidati su dužni priložiti:

- životopis

- dokaz o hrvatskom državljanstvu - domovnica (preslik)

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi – svjedodžba (preslik)

- dokaz o traženom radnom iskustvu u struci od najmanje 1 godine (elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranima u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, izvornik ili ovjeren preslik), ne stariji od dana objave natječaja

- uvjerenje nadležnog suda da protiv kandidata nije doneseno pravomoćno rješenje o provođenju istrage, da ne postoji potvrđena optužnica, da nije donesena presuda o izdavanju kaznenog naloga te da nije donesena presuda, ne starije od 30 dana do objave ovog natječaja (izvornik ili ovjeren preslik)

Sva tražena dokumentacija dostavlja se u neovjerenoj preslici, uz obvezu predočenja izvornih dokumenata na zahtjev.

Sukladno članku 13. zakona o ravnopravnosti spolova („NN“ broj 82/08) na natječaj se mogu javiti osobe obaju spola. Obvezni probni rad traje dva mjeseca. Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe EU 2016/679.

IV. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju posebnog zakona, u prijavi su dužni pozvati se na to pravo, dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa te dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod prethodnog poslodavca.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („NN“ br. 121/17, dalje u tekstu: Zakon), a koji u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje toga prava, dužni su uz prijavu na javni natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona. Popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja nalaze se i na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf.

Sukladno članku 265. Zakona o zdravstvenoj zaštiti, zdravstveni radnici iz stavka 1. ovoga članka imaju prednost pri zapošljavanju u domu zdravlja ako ispunjavaju tražene uvjete po natječaju za zapošljavanje.

V. Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na razgovor i/ili provjeru znanja, sposobnosti i vještina o čemu će kandidati biti obaviješteni elektroničkom poštom. Ako kandidat ne pristupi razgovoru ili prethodnoj provjeri znanja u zakazano vrijeme, smatrat će se da je povukao prijavu.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana. Natječaj je otvoren od 05.06. do 13.06.2024. godine ili do popune radnog mjesta. Prijave se podnose neposredno ili poštom na adresu: Dom zdravlja Ozalj, sa naznakom "Prijava na natječaj", Kolodvorska 2, Ozalj

Dom zdravlja Ozalj zadržava pravo, do donošenja odluke o izboru, poništiti ovaj natječaj.

VI. O rezultatima natječaja kandidati će se izvijestiti u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DOM ZDRAVLJA OZALJ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kolodvorska 2, 47280 Ozalj

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2516143.

Ver las 50 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos ofertadas.