Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos y asistentes farmacéuticos > Farmaceutski/a Tehničar/ka Pripravnik/ca

Demanda de Técnicos y asistentes farmacéuticos en Croacia

Farmaceutski/a Tehničar/ka Pripravnik/ca

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Pharmaceutical technicians and assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

OGLAS

za prijem u radni odnos

STJECANJE PRVOG RADNOG ISKUSTVA/PRIPRAVNIŠTVO

1.Farmaceutski tehničar pripravnik - 1 izvršitelj

Uvjeti: zdravstveni tehničar farmaceutskog smjera

Uz uvjet stručne spreme propisan natječajem za svako pojedino radno mjesto kandidat treba ispuniti i uvjete propisane Odlukom Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Mjerama aktivne politike zapošljavanja odnosno mora biti nezaposlena osoba koja nema više od 6 mjeseci staža osiguranja u zvanju i u obrazovnoj razini iz područja zdravstva i biti prijavljena u evidenciji nezaposlenih osoba za vrijeme roka za podnošenje prijave na natječaj.

Prijavi treba priložiti:

•zamolbu

•životopis

•presliku diplome ili svjedodžbe

•e-radnu knjižicu

•potvrdu prijave u evidenciji nezaposlenih osoba Zavoda za zapošljavanje u vrijeme trajanja oglasa za radno mjesto pod rednim brojem

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan je priložiti svu propisanu dokumentaciju.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), te kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a koji imaju rodno značenje, odnose se na jednak način i na ženski i muški rod, a prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je od 23. rujna 2024. godine do 01. listopada 2024. godine.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se preporučenom poštom ili neposredno na adresu:

KLINIKA ZA PSIHIJATRIJU VRAPČE, Zagreb, Bolnička cesta 32, s naznakom „za natječaj za (navesti redni broj i naziv radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje)“

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Ukoliko kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (presliku vjenčanog ili rodnog lista).

Ukoliko je za pojedino radno mjesto uvjetovano radno iskustvo, radnim iskustvom smatra se vrijeme koje je radnik proveo obavljajući poslove u struci, sukladno završenoj stručnoj spremi.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavanju formalne uvjete prema Odluci Ravnateljice mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidiraju.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Bolnice www.bolnica-vrapce.hr te na E-mail adrese kandidata navedenih u prijavama i to u roku od 15 dana od dana donošenja odluke o izboru.

Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja, pripravništvo.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Klinika za psihijatriju Vrapče.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Bolnička cesta 32, 10090 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2567572.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos ofertadas.