Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > monitor de fitness/monitora de fitness > Liikunnan Ohjaaja

Liikunnan ohjaaja. Finlandia

Ofertas de monitor de fitness/monitora de fitness en Finlandia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Entrenadores de deportes y aptitud física › Instructores de educación física y actividades recreativas › monitor de fitness/monitora de fitness.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Urheilijat, urheiluvalmentajat, liikunnanohjaajat ym › Liikunnan ja vapaa-ajan ohjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme lasten, nuorten ja aikuisten ryhmien ohjaajia liikuntaseuraamme syksylle 2024 .

Odotamme sinulta

- hyviä vuorovaikutustaitoja

- kokemusta ja osaamista lasten ja/tai aikuisten liikuntaryhmien ohjaamisesta

- lämmintä seurasydäntä ja halua tulla osaksi seurayhteisöä

- mielikuvitusta ja motivaatiota kehittää ohjaamistasi itsenäisesti eteenpäin

Eduksi näemme myös lajiosaamisen jostakin seuraavista lajeista: cheerleading, voimistelu, tanssillinen voimistelu, akrobatiavoimistelu, tanssi tai telinevoimistelu, mutta ennen kaikkea arvostamme kokemusta ja ammattimaista ohjausotetta.

Tarjoamme monipuolisen, aktiivisen seuraympäristön, vuosittaista lisäkoulutusta  Voimisteluliiton kursseilla sekä mukaan pääsyn monipuoliseen valmentaja- ja ohjaajajoukkoomme. Työsuhteessa maksettu palkka riippuu ohjaamiesi tuntien määrästä, taustakoulutuksestasi ja kokemusvuosistasi. Alle 18-vuotiaita ohjaavien tulee esittää lasten kanssa työskenteleviltä vaadittava rikosrekisteriote. Harrastetunnit ovat iltaisin ja viikonloppuisin ja niitä voi ohjata esim. opiskelujen tai muun työn ohella. Työ alkaa elokuussa 2024.

Lähetä meille vapaamuotoinen hakemus ja CV palkkatoiveineen 25.5. mennessä osoitteeseen infokanv.fi .

Lisätietoja tehtävästä antaa Kankaanpään Voimistelijat ry Liisa Saimala liisa.saimalakanv.fi tai puhelimitse 050-3678 660.

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 2.

Empleador: Kankaanpään Voimistelijat ry.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:bdedb00f-1e1a-4118-beeb-bb74e845030d.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Entrenadores de deportes y aptitud física › Instructores de educación física y actividades recreativas › monitor de fitness/monitora de fitness ofertadas.