Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Erp Projektijuht

ERP projektijuht. Estonia

Vacante en Estonia de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Juhid › Haldus- ja ärijuhid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: - ERP rakendusprojektide juhtimine erinevatel tasanditel (funktsionaalsus, moodulid, ettevõtted, ettevõtete rühmad).

- Ärikorralduse analüüs ja dokumenteerimine optimeerimise ja täiustamise eesmärgil.

- Tehniliste ülesannete koostamine ja kooskõlastamine ning funktsionaalsuse testimine.

- Käsiraamatute väljatöötamine ja kasutajate koolitamine ERP süsteemi tõhusaks kasutamiseks.

- Kasutajate tehniline tugi ja tekkivate probleemide lahendamine.

- Projekti riskide, tähtaegade ja eelarve pidev jälgimine ning väliskonsultantide töö koordineerimine.

Omalt poolt pakume: - Konkurentsivõimelist palka ja boonuseid.

- Professionaalse ja karjääri kasvu võimalusi rahvusvahelises ettevõttes.

- Töö dünaamilises ja innovaatilises keskkonnas.

- Toetust ja koolitust teie oskuste ja teadmiste arendamiseks.

- Osalemist suuremahulistes ja huvitavates projektides.

- Soodustusi vastavalt ettevõttes kehtivale Töötajate tunnustamise poliitikale.

Muud nõuded: - Töökogemus tootmisettevõttes (logistika, hanked, tootmine) vähemalt 5 aastat või töökogemus ERP süsteemidega konsultandi rollis vähemalt 3 aastat.

- Edukas ERP rakendusprojektide juhtimise kogemus ja/või osalemine ERP rakendusprojektides võtmekasutajana.

- Kõrgharidus tootmise juhtimise, logistika või IT valdkonnas.

- Hea vene ja inglise keele oskus.

- Sügav arusaam ERP süsteemide toimimise põhimõtetest ja oskus kasutada erinevaid projektijuhtimise tööriistu.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: BLRT Grupp AS (http://www.blrt.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5627 5105
  • Correo electrónico: a.borgmannblrt.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581099.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.