Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conserje de edificio > Eristysvillan Puhaltaja, Savonlinna, Savonlinna

Eristysvillan puhaltaja, Savonlinna, Savonlinna. Etelä-Savo

Oferta en Etelä-Savo (Finlandia) de conserje de edificio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt asiakasyrityksellemme Savonlinnaan eristysvillan puhaltajaa. Kokemusta tehtävään ei tarvitse olla, sillä työhön perehdytetään täysin.

Työtehtäviisi kuuluvat eritysvillan puhaltaminen sekä asiakkaan osoittamat tehtävät, kuten esimerkiksi maanrakentamiseen liittyvät työtehtävät.

Tehtävä edellyttää kuorma-autokorttia (C) sekä kykyä sietää korkeita ja ahtaita paikkoja. Työturvallisuuskortti ja tieturva1 ovat välttämättömiä.

Työ alkaa määräaikaisena, mutta hyvälle tekijälle on mahdollisuus vakinaistua asiakkaan kirjoille. Tarjoamme mielenkiintoisen ja vaihtelevan työn osaavassa tiimissä.

Mikäli olet oma-aloitteinen ja tarkka työssäsi, jätä hakemuksesi viipymättä. Toivomme hakemuksia mahdollisimman pian, sillä aloitamme haastattelut jo haun ollessa käynnissä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 86 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2931b4d2-6fad-4c58-a545-1ef1e1948429.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.