Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Eripuhastustööde Spetsialist

Eripuhastustööde spetsialist. Estonia

Vacantes de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios en Estonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Koristajad ja abilised › Abilised ning koristajad kodudes, hotellides ja kontoris jms asutustes › Abilised ning koristajad kodudes, hotellides jms asutustes.

Descripción de la oferta de trabajo:

Töö eeldab head füüsilist vormi, kiiret taipu ja autojuhilubade olemasolu!

Tööülesanded: Akende pesemine käsitsi, tellingult või tõstukilt;

vaipkatte keemiline pesu;

tootmishoonete suurpuhastused (tõstukilt fermide puhastamine jne);

erinevate põrandakate süvapesu (PVC, linoleum, puit, laminaat, betoon, kivi) jne;

erinevate põrandakatete kaitsmine, vahatamine, õlitamine (PVC, linoleum, puit, laminaat, betoon, kivi) jne;

ehitusjärgne koristus;

eramute, tootmishoonete, tööstushoonete ja bürooruumide suurpuhastused;

väliterritooriumi korrashoid (trimmerdamine, lehtede riisumine, muru niitmine).

Omalt poolt pakume: Õigeaegselt tööks vajalikku informatsiooni;

olla varustatud ülesannete täitmiseks vajalike vahenditega;

õigeaegselt kokkulepitud tasu;

tööks vajalikku väljaõpet;

ametiautot.

Muud nõuded: Töö eeldab head füüsilist vormi, kiiret tegutsemisvõimet, tehnilist taipu, töötamist kõrgustes, ausust, võimet kohaneda uues olukorras, iseseisvat tegutsemist, meeskonnas töötamise oskust,

head suhtlemisoskust.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Adesse Haldusteenused OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56476550
  • Correo electrónico: adessehaldusteenusedgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1575272.

Ver las 685 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.