Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > representante comercial > Energiatek Oy On Valtakunnallinen Yritys, Joka Keskittyy Suomalaisten Omakotitaloasujien Sisäilman Parantamiseen. Tarjoamme Asiakkaillemme Innovatiivisia Ratkaisuja, Jotka Edistävät Terveyttä Ja Hyvinvointia. Haemme Nyt Myyntiedustajaa Vahvistamaan Kasvav

Energiatek Oy on valtakunnallinen yritys, joka keskittyy suomalaisten omakotitaloasujien sisäilman parantamiseen. Tarjoamme asiakkaillemme innovatiivisia ratkaisuja, jotka edistävät terveyttä ja hyvinvointia. Haemme nyt myyntiedustajaa vahvistamaan kasvav

Ofertas de trabajo de representante comercial en Finlandia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tehtävänkuvaus:

-Tarjoamme valmiiksi sovitut asiakaskäynnit jossa kartoitetaan pientalojen sisäilman laatua

-Esittelet ja myyt sisäilman parantamiseen liittyviä ratkaisuja asiakkaille

-Ylläpidät ja kehität asiakassuhteita

-Teet tiivistä yhteistyötä teknisen tiimin kanssa asiakkaiden tarpeiden täyttämiseksi

Odotamme sinulta:

-Erinomaisia vuorovaikutus- ja neuvottelutaitoja

-Tuloshakuista ja itsenäistä työotetta

-Kiinnostusta sisäilman parantamiseen ja terveyteen liittyvistä asioista

-B-ajokorttia ja valmiutta matkustaa kotimaassa

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 3.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: EnergiaTek Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:199bd213-ae63-4da1-81c6-54df4c284e49.

Ver las 550 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.