Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado > Seemendaja

Seemendaja. Estonia

Empleo en Estonia de Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado.

Traducción de la profesión: Põllumajanduse, metsanduse (jahinduse) ja kalanduse oskustöölised › Turule orienteeritud aia- ja põllusaaduste kasvatajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Igapäevase seemenduse töökorralduse tagamine loomakasvatusettevõttes.

Omalt poolt pakume: Väljaõpet kohapeal. Heas korras mugavustega 4-toalist (elektriküttega) või 3-toalist korterit. Ettevõtte omandis olevad elamispinnad asuvad Eidapere alevikus, kus on olemas põhikool, interneti kasutamise võimalusega raamatukogu, kultuurimaja, lasteaed. Farm asub Eidapere aleviku lähedal, elamisest töökohani 5 minuti teekond. Lähim pood asub 4 km kaugusel - Lokutal. Lähimad suuremad keskused: Järvakandi (11 km), Vändra (15 km).

Muud nõuded: Töötahe, lojaalsus, alkoholi nulltolerants, korrektsus ja kohusetundlikkus. Kasuks tuleb varasem töökogemus loomakasvatuses, hea suhtlemisoskus, tahe töötada inimeste ja loomadega; soovitavalt põllumajanduslik kutseharidus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Osaühing Tavex.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5072153
  • Correo electrónico: infotavexeesti.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1572301.