Oferta de empleo de Electricistas de obras en Mazowieckie (Polonia)

Elektryk/automatyk

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines.
Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Elektrycy i elektronicy : Elektromonterzy i elektromechanicy : Elektrycy budowlani i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: jw Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: elektryczne - konieczne - uprawnienia: kat. B prawo jazdy - konieczne; SEP-Dozór nad eksploatacją sieci i urządzeń elektronenergetycznych do 1 kV - konieczne - inne zawody: Elektryk*, staż: 1 lat - konieczne - pozostałe: Wykształcenie - średnie zawodowe o kierunku /specjalność: elektrycznym, elektromechanicznym Posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych Gr 1 co najmniej do 1 kV - E, D z pomiarami. Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego. Znajomość obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych parametrów urządzeń i instalacji energetycznych.Umiejętność przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn elektrycznych. Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B. Obowiązkowość, sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. Mile widziana podstawowa znajomość sterowników PLC, falowników. Wykonywanie prac przy urządzeniach automatyki i sterowania w obiektach kontrahentów, Obsługa techniczna maszyn, urządzeń i aparatury elektroenergetycznej, oraz przyrządów pomiarowych w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych, monitorowanie stanu eksploatowanych maszyn i urządzeń w podległym systemie technologicznym w zakresie obowiązujących norm i przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska i organizacji pracy, usuwanie usterek i awarii elektrycznych w działaniu maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami, konserwacja i naprawy zakładowej sieci energetycznej, prefabrykacja rozdzielnic i szaf sterowniczych, przeglądy okresowe maszyn i urządzeń w bazach paliw zlokalizowanych na terenie Polski. Miejsce pracy: Zespół Serwisowy Wschód - Emilianów gmina Radzymin Zgłosznenia: cv na adres rekrutacjaReemplazar por una arrobanaftoserwis.pl Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 700 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 4000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Paweł Józefczuk, tel.: 693210144, email: p.jozefczukReemplazar por una arrobanaftoserwis.pl

Empresa: NAFTOSERWIS sp. z o.o..

Contacto: Paweł Józefczuk, tel.: 693210144, email: p.jozefczukReemplazar por una arrobanaftoserwis.pl

Ver las 979 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines ofertadas.