Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Alemania > Electrotécnicos > Elektrotehničar / Elektroinstalater / Elektromonter (m/ž)

ELEKTROTEHNIČAR / ELEKTROINSTALATER / ELEKTROMONTER (M/Ž)

Búsqueda en Alemania de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Techniker und gleichrangige nichttechnische Berufe › Ingenieurtechnische und vergleichbare Fachkräfte › Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte › Elektrotechniker.

Descripción de la oferta de trabajo:

Novi projekti, novi profesionalni izazovi! Uz konstantno širenje firme te ugovaranjem novih poslova, tražimo više osoba za rad na pozicijama:

Elektrotehničar/ Elektroinstalater/ Elektromonter/Monter (m/ž)

Opis posla:

  • izvođenje elektroinstalacijskih radova na pokretnim trakama, industrijskim liftovima te raznim industrijskim kranovima u autoindustriji, automatiziranim industrijskim pogonima i skladištima.

Uvjeti:

  • srednje strukovno obrazovanje
  • poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • odgovornost i samostalnost u radu
  • usmjerenost ka timskom radu
  • obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu
  • uz navedeno dolaze u obzir i pomoćni/e radnici/e koji/e su voljni/e učiti posao

Što nudimo:

  • kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima
  • rad na terenu po principu 4/1 (4 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
  • smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
  • rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
  • rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi
  • mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
  • rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom

Mjesto rada: područje EU, pretežito Njemačka.

Radici/e će biti izaslani/e na rad u inozemstvo, a poslodavac osigurava potrebnu dokumentaciju.

Mogućnost zapošljavanja više osoba.

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SAMONT Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za elektriku.

Instrucciones para solicitar:

Email: info.croatiasamont.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2507935.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.