Europeos.es : Inicio > Empleo en Alemania > Electrotécnicos > Elektromonter/ka Sa Znanjem Montiranja Odvoda I Dovoda

ELEKTROMONTER/KA SA ZNANJEM MONTIRANJA ODVODA I DOVODA

Vacantes en Alemania de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Techniker und gleichrangige nichttechnische Berufe › Ingenieurtechnische und vergleichbare Fachkräfte › Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte › Elektrotechniker.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tvrtka FLECK d.o.o Hrvatska potražuje radnike elektro struke za terenski rad u Njemačkoj.

Opis posla:

• elektromonter sa znanjem montiranja odvoda i dovoda te demontiranja klima uređaja

• montiranje hibridnih, ekoloških ventilacijskih sustava – krovnih ventilatora

• rad na visini

• priprema i prilagođavanje tehničkih prostorija

• integracija s postojećim uređajima

• montiranje kanalica i izvođenje cijevi

• puštanje lokacije u pogon

Uvjeti:

- prednost imaju kandidati/kinje SSS elektrotehničkog smjera, no stručna sprema nije presudna ako kandidat/kinja ima radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- potrebne vještine: rukovanje električnim alatima i strojevima potrebnim za rješavanje svakodnevnih zadataka

- potrebne želja i volja za učenjem

- vozačka dozvola: B

- jezik: engleski – A2, njemački – prednost

Poslodavac nudi:

- osiguran smještaj u okolici radnog mjesta u Njemačkoj

- ugovor na neodređeno uz prijavu u Hrvatskoj

- poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije obvezno) - stimulativna primanja ovisno o spremi kandidata za posao - mogućnost rasta plaće ovisno o pokazanom interesu, sposobnosti učenja i rezultatima

- početna plaća 2500 € neto

- prijevoz organizira i snosi troškove prijevoza iz sjedišta (Zagreba) do mjesta rada poslodavac

Mjesto rada: rad na različitim lokacijama u Njemačkoj

Izaslani radnici. Terenski rad.

Zainteresirani kandidati/kinje mogu se javiti na broj 01/3018 457 ili poslati e-mail na officefleck.hr

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: FLECK d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: officefleck.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2530470.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.