Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > técnico de atracciones de feria/técnica de atracciones de feria > Elektromonter Do Pracy Na Powierzchni

elektromonter do pracy na powierzchni. Lubelskie. Polonia

Búsqueda en Polonia (Lubelskie) de técnico de atracciones de feria/técnica de atracciones de feria

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › técnico de atracciones de feria/técnica de atracciones de feria.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Elektrycy i elektronicy › Elektromonterzy i elektromechanicy › Elektromechanicy i elektromonterzy.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Prace związane z wykonaniem, przebudową, konserwacją i naprawą różnego typu instalacji elektrycznych w zakładzie górniczym na powierzchni.  Wykonywanie transportu recznego materiałów oraz prace przeładunkowe. Utrzymanie w stanie sprawności ruchowej urządzeń zasilania i sterowania (branża elektryczna i automatyki).

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne - konieczne

- umiejętności: dyspozycyjność - konieczne; kwalifikacje eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych - konieczne; kurs specjalistyczny eksploatacji urządzeń budowy przeciwwybuchowej - pożądane

- inne zawody: Pozostali elektromechanicy i elektromonterzy - pożądane

- pozostałe: Wykształcenie min. zawodowe o specjalności elektrycznej lub elektronicznej.

Mile widziane doświadczenie w pracy w ruchu zakładu górniczego.

Pierwsza umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony.

Do wynagrodzenia:

+ bony żywnościowe 54 zł/roboczodniówka,

+ ZFŚZ (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych),

+ nagroda roczna,

+ program płatnych poleceń,

+ karta paliwowa,

+ PPE (Pracowniczy Program Emerytalny).

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:

- osobisty: Bogdanka, 21-013 Puchaczów, powiat łęczyński

- telefoniczny: 665 800 025

- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: rekrutacjargbogdanka.pl

- strona internetowa: www.rgbogdanka.pl

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 297 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: RG "BOGDANKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 665 800 025

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1864StPr/24/1817.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › técnico de atracciones de feria/técnica de atracciones de feria ofertadas.