Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanici

Contratación en República Checa (Hlavní město Praha) de Mecánicos y ajustadores electricistas

Elektromechanici

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky › Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení › Elektromechanici a seřizovači.

Descripción de la oferta de trabajo:

Do naší kanceláře v Praze, která se zabývá průmyslovou automatizací zejména na produktech Siemens a Wonderware, hledáme vhodné kandidáty/tky na místo technika elektroúdržby.

Náplň práce:

• Diagnostika závad

• Zajištění oprav zařízení včetně MaR a FM

• Obstarávání náhradních dílů

• Držení pohotovosti a servisní zásahy

Očekáváme:

• Technické uvažování, schopnost týmové spolupráce

• ÚSO/SO/VŠ vzdělání elektrotechnického směru

• Schopnost čtení elektrotechnické dokumentace

• Znalost HW PLC, polní instrumentace, spínací techniky, NN

• Ochotu oživovat technologie na stavbách

• Ochotu držet pohotovost pro servisní zásahy

• Schopnost učit se nové věci a proaktivní přístup k problematice

• Flexibilní časové nasazení

• Přezkoušení z vyhl.50/78Sb. §6 (platný) minimálně a podmínkou

• Řidičské oprávnění sk. B aktivně podmínkou

Nabízíme:

• Zázemí jedné z největších energeticko-teplárenských skupin

• Příležitost k seberealizaci

• Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

25 dní dovolené, služební telefon a automobil, flexibilní pracovní doba, přátelský tým, příležitost k seberealizaci, možnost profesního i osobního růstu.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 414 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: AISE, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jindřich Čáka. Tel.: +420 734 391 409. E-mail: cakaaisezlin.cz . Adresa: Broučkova 7165, 760 01  Zlín 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Zlín; Código postal: 760 01; Dirección: Broučkova 7165, 760 01 Zlín 1
  • Teléfono: +420 +420 734 391 409
  • Correo electrónico: cakaaisezlin.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:21187300758.

Ver las 220 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.