Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > ingeniero electrónico/ingeniera electrónica > Elektro Konstruktér/ka, Inženýři Elektronici Projektanti, Konstruktéři

Demanda en República Checa (Plzeňský kraj) de ingeniero electrónico/ingeniera electrónica

Elektro Konstruktér/ka, Inženýři Elektronici Projektanti, Konstruktéři

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti vědy a techniky › Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací › Inženýři elektronici.

Descripción de la oferta de trabajo:

Molins, s.r.o., dceřiná společnost nadnárodní společnosti Coesia Group, hledá pro svoji společnost v Plzni vhodné kandidáty na pozici  konstruktér-elektro. Molins, s.r.o. je společností s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenského průmyslu zabývající se především vývojem a výrobou speciálních strojů hlavně pro potravinářský a tabákový průmysl. Kandidát bude podřízen vedoucímu týmu vývojové konstrukce a bude úzce spolupracovat i s ostatními kolegy společnosti Molins i celé skupiny Coesia (Itálie, Velká Británie) a podílet se na vývoji nových produktů a zlepšování stávajícího produktového portfolia.

POPIS POZICE:

-    Elektro-konstrukce a vývoj speciálních strojů pro potravinářský průmysl a balicích strojů ve spolupráci se zahraniční mateřskou společností

-    Technická příprava výroby, změnové řízení

-    Tvorba elektrotechnické dokumentace

-    Úpravy SW a tvorba nových řešení

-    Podpora výroby, řešení specifických úkolů - komunikace s konstrukcí v zahraničí.

-    Nahrávání a oživení / odlaďování strojů se systémy Lenze, Siemens, Beckhoff

Výhodou zájemce je znalost: návrhu systému Siemens S7 včetně programování a  AJ. Dále jsou výhodou zkušenosti s automatizačními systémy (Siemens TIA, S7 Lenze, Beckhoff) a s CAD, elektrotechnickým CAD.

Doba zaměstnání: doba určitá na rok, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dovolenou a Vánoce ve výši 21% jednoho měsíčního platu

- příspěvek na penzijní fond 1400,- Kč/měsíc

- příspěvek na stravování - cena oběda pro zaměstnance  ve firemní  kantýně je 40 Kč

- jazykové a firemní vzdělávání

Región: Plzeňský kraj.

Ver 38 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Molins, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Radka Lišková, personalista. Tel.: +420 378 080 313. E-mail: radka.liskovamolins.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 378 080 313
  • Correo electrónico: radka.liskovamolins.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:29409100783.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica ofertadas.