Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Electricistas de obras > Elektriķis

ELEKTRIĶIS. Letonia

Oferta de Electricistas de obras en Letonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines.

Traducción de la profesión: Kvalificēti strādnieki un amatnieki › Elektrisko un elektronikas iekārtu strādnieki › Elektroiekārtu montētāji un labotāji › Būvelektriķi un tiem radniecīgu nozaru elektriķi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Starptautiskā kompānija SIA "Terko" aicina savā komandā

elektriķus

uz demontāžas/montāžas objektu.

Mēs piedāvājam:

Nodarbinātību uz patstāvīgu laiku.Darba algu no 1460 - 1600 EUR bruto.

Nodrošinam:

Darba apģērbu, apavus, individuālos aizsardzības līdzekļus;Izmitināšanu komandējuma laikā apmaksā darba devējs;Sedzam visas transporta izmaksas.

Prasības:

Vismaz 3 gadu pieredze amatā vai vidējā profesionālā izglītība;

Spēja apzinīgi un uzmanīgi veikt savu darbu;

Novērtēt darba kvalitāti, veikt ierīkošanas darbus, noteikt bojājumus un novērst tos.

Darba vieta:

Rīga, iespējami komandējumi uz Vāciju.

Detalizētāka informācija tiks sniegta darba pārrunu laikā.

CV sūtīt uz e-pastu – sia.terko.latgmail.com

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 10.

Experiencia: 3 años.

Empleador: SIA "Terko".

Forma de contacto:

  • Dirección: Rīga, Ieriķu iela 66 - 89, LV-1057, kā arī citos pasūtītāju objektos.
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: sia.terko.latgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:230627-42.

Ver las 173 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines ofertadas.