Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Electrotécnicos > Tehničar Za Obradu Otpadnih Voda (m/ž)

TEHNIČAR ZA OBRADU OTPADNIH VODA (M/Ž). Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

ACG Europe d.o.o. jedan je od vodećih proizvođača tvrdih želatinskih kapsula u Europi. Nalazi se u Ludbregu i dio je internacionalne organizacije čije je sjedište u Indiji.

Trenutno smo u potrazi za radnikom na radnom mjestu Tehničar za obradu otpadnih voda (m/ž)

KLJUČNE ODGOVORNOSTI:

  1. Praćenje, kontrola i održavanje postrojenja za obradu otpadnih voda
  2. Nadzor rada postrojenja za obradu otpadnih voda
  3. Svakodnevno praćenje i mjerenje ključnih parametara postrojenja za obradu otpadnih voda
  4. Otklanjanje svih problema u postrojenju za obradu otpadnih voda sa svrhom omogućavanja nesmetanog rada
  5. Održavanje čistoće i urednosti postrojenja i pripadajućeg okoliša
  6. Predlaganje nabave rezervnih dijelova i opreme
  7. Odgovoran za ispunjavanje zakonskih parametara definiranih važećim pravilnikom o graničnim vrijednostima emisija otpadnih voda
  8. Zbrinjavanje otpadnog mulja u suradnji sa ostalim odgovornim osobama unutar društva, a u skladu sa zakonskim propisima
  9. Uredno vođenje dokumentacije, očevidnika i evidencije

POTREBNE KOMPETENCIJE:

Formalno obrazovanje: SSS / VŠS

Iskustvo: 1 godina

Strani jezik: Korištenje engleskim jezikom u govoru i pismu

Informatička znanja: Poznavanje MS Office paketa

ZAŠTO ACG EUROPE?

  • strukturirano uvođenje u posao s mentorom
  • mogućnost kontinuiranog stručnog usavršavanja i razvoja
  • izazovan posao u internacionalnom okruženju
  • konkurentan financijski paket (plaća, putni troškovi - plaćeni u cijelosti, prigodne nagrade, nagrade za ostvarene rezultate poslovanja, isplata solidarnih pomoći)
  • dodatni benefiti poput besplatnog odlaska u teretanu, besplatna kava

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: ACG Europe d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudski.resursiacg-world.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2484620.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.