Europeos.es : Inicio > Empleo en Alemania > electricista > Elektrimontöör

Elektrimontöör. Alemania

Oferta de empleo en Alemania de electricista

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Handwerks- und verwandte Berufe › Elektriker- und Elektroniker › Elektroinstallateure und -mechaniker › Bauelektriker und verwandte Berufe.

Descripción de la oferta de trabajo:

Elektrikilpide paigaldus, kaablite ja jaotuskarpide paigaldus

Tööülesanded: Kaablitrasside ehitamine ja kaablite paigaldamine

Jaotuskarpide ja nende juhtmestiku paigaldus

Elektrikilpide monteerimine ja paigaldus

Pistikupesade, lülitite, valgustite paigaldus

Tulekahjusignalisatsiooni paigaldus

Nõrkvoolusüsteemide paigaldus

Ventilatsiooniseadmete ühendamine

Signalisatsioonisüsteemide, telefonivõrkude ja videovalve paigaldus ja seadistamine

KNX (hooneautomaatika standard)

Omalt poolt pakume: Alalist ja ametliku tööd Saksamaal.

Konkurentsivõimelist töötasu ja boonuste süsteemi.

Sotsiaalsed garantiid ja toetused (ravikindlustus, tasuline haigusleht jne).

Professionaalset ja karjääri arengu võimalusi.

Toetus uue riigiga kohanemise ja integreerumise küsimustes.

Sõbralikku ja toetavat töökeskkonda.

Eluaseme pakkumine.

Töölepingu töötajaga sõlmib Eesti ettevõtte Baufirma Sonar OÜ.

Muud nõuded: Elektriskeemide ja tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus

Mõõteriistade ja instrumentidega töötamise oskus

Vastutustundlikkus, detailide tähelepanelikkus, meeskonnatöö oskus

Kehtiva loa olemasolu elektripaigaldistel töötamiseks (soovitav)

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Baufirma Sonar OÜ (https://worky.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: katerynaworky.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1583054.

Ver las 221 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.