Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > electricista > Elektrikář, Stavební A Provozní Elektrikáři

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři. Plzeňský kraj

Ofertas de empleo de electricista en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky › Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení › Stavební a provozní elektrikáři.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce

Montáž a připojení FV elektrárny pro rodinné domy

·      Připojení fotovoltaických panelů do rozváděče a střídače

·      Připojení 48V baterií, event. wallboxu

·      Instalace technologií a propojení na hlavní rozváděč

Pro výkon činnosti bude k dispozici pomocník. Náplní práce není montáž FVE panelů na střechu nebo rutinní činnost natahování kabelů. Možnost kompletního zaškolení

Požadavky

·      Pracovitost, samostatnost a týmového ducha

·      Řidičský průkaz sk. B

·      Vyhláška 194/2022 §6 a výše (dříve 50/1978sb.)

·      Zkušenosti s instalací elektroinstalací v RD výhodou

Nabízíme

·      Práci na HPP, případně ŽL

·      Měsíční odměna 55.000 Kč, možnost dalších odměn na základě realizací

·      Práci v mladém a odborném kolektivu

·      Práci vhodnou i pro absolventy

·      Možnost karierního růstu: pozice teamleader nebo specialista pro Victron nebo programátor PLC

·      Zdarma možnost získání certifikátu - elektromontér FV systémů

·      Výborné vybavení a práci s kvalitními značkovými produkty Deye a Victron

Región: Plzeňský kraj.

Ver 36 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: RYCHLOSERVIS, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jakub Fay, předseda představenstva. Tel.: +420 773 444 450. E-mail: pracersenergy.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 773 444 450
  • Correo electrónico: pracersenergy.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:26565040704.

Ver las 248 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.