Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Ekskavaatori Ja Eritehnika Juht

Ekskavaatori ja eritehnika juht. Estonia

Vacantes en Estonia de operador de excavadora/operadora de excavadora

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid › Liikurmasinate juhid › Maaparandus- jms masinate juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

kogemustega

Tööülesanded: Sinu tööülesanneteks saavad olema:

• Pinnase kaeve- ja planeerimistööd ekskavaatoriga side- ja

elektritaristu ehitusel ning tõstetööd teleskooplaaduri ja korvtõstukiga;

• side- ja elektritrassi ehitustöödel osalemine;

• eritehnika korrashoid ja hooldustööde korraldamine;

• koostöö projektmeeskonnaga;

• töö dokumenteerimine vastavalt nõuetele.

Omalt poolt pakume: • Konkurentsivõimelist töötasu;

• kaasaegseid töövahendeid, koolitusi ja spordikompensatsiooni;

• mitmekesist ja vaheldusrikast tööd;

• ambitsioonikat ja toetavat meeskonda;

• väljaõpet eritehnika osas vastavalt vajadusele.

Muud nõuded: Kasuks tuleb:

• varasem töökogemus eritehnika juhtimisel (korvtõstuk, teleskooplaadur);

• ekskavaatorijuhi ja tõstetöödega seotud tunnistused;

• raudtee eriveeremi juhi ja/või vedurijuhi kutse;

• CE-kategooria juhiluba;

• oskus toime tulla masinahooldusega ja lihtsama remondiga;

• skeemide ja asendiplaanide lugemise oskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: AllSpark OÜ (https://www.allspark.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256609724
  • Correo electrónico: dagmar.roosallspark.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1583046.

Ver las 110 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.