ehitusinsener/projekteerija. Louna-Eesti. Estonia

Contratación en Estonia (Louna-Eesti) de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Loodus- ja inseneriteaduste abispetsialistid : Füüsika- ja inseneriteaduste tehnikud : Ehitustehnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
programmi AutoCAD valdamine väga heal tasemel; ehituskonstruktsioonide projekteerimise kogemus (vähemalt 3 aastat); korrektsus ja täpsus; hea pingetaluvus ja kohusetundlikkus; hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime; hea arvuti kasutamisoskus (Excel, Word); eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas; hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas; õppematerjali iseseisev läbitöötlemine ning oskus neid ka omandadaliimpuitkarkasshoonete projekteerimine; ristkihtpuitkonstuktsioonide projekteerimine; konstruktiivsete projektide/jooniste koostamine(EP-/PP-/TP – staad. +tootmisjoonised); üldise nimetusega puitkonstruktsioonide arvutamine. Suhtlemine potentsiaalsete Tellijatega ja neilt vajaliku lähteülesande hankimine ja suhtlemine tootmisjuhtidega.motiveeriv töötasu; tööd kiirelt arenevas ettevõttes; stabiilset töökohta; mugavaid töötingimusi vastvalminud kontorihoones; toetavat meeskonda, konsultatsioone ning vajalikku täiendkoolitusi; võimalust kaasa lüüa ettevõtte edasiste arengusuundade väljatöötamisesKasuks tuleb: programmi ARSA tundmine ja valdamine; programmi hsbCAD tundmine ja valdmaine; vene keele oskus (suhtlus, kirja tasandil); varasem projekteerimiskogemus teiste materjalidega (rb, teras, müüritised,…)

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 833 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Peeter Peedomaa, peeterReemplazar por una arrobaarcwoodbeams.eu

Empresa: osaühing PEETRI PUIT.

Dirección: Pärnaõie tn 32, Põlva linn, Põlva vald, Põlva maakond.

Contacto: Peeter Peedomaa

Email: peeterReemplazar por una arrobaarcwoodbeams.eu

Ver las 318 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.