Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > director de obra/directora de obra > Ehituse Projektijuht

Ehituse projektijuht. Estonia

Oferta de director de obra/directora de obra en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Põhitegevuse juhid tööstuses, kaevanduses, ehituses ja turustamises › Põhitegevuse juhid ehituses.

Descripción de la oferta de trabajo:

Meie kliendiks on Montreco OÜ

Tööülesanded: Projekti protsessi juhtimine algusest lõpuni.

Omalt poolt pakume: Montreco pakub:

- arengule suunatud töökeskkonda;

- pingutusele väärilist töötasu;

- oma ala spetsialistidest koosnevat toetavat meeskonda;

- ning muidugi ühisüritusi.

Loe lähemalt ka ettevõtte juhist ja meeskonnast siit: https://www.montreco.ee/meeskonnast/

Muud nõuded: - Sul on ehitusalane kõrgharidus ja ehitusinseneri 6. või 7. tase

- Omad vähemalt 5-aastast kogemust sarnasel ametikohal

- Oled osav arvuti kasutaja

- Oled lahendustele orienteeritud, analüütiline mõtleja, kes ei kohku tagasi väljakutsete ees

- Sul on B- kategooria juhtimisõigus

- Valdad vene ja inglise keelt suhtlustasandil

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kasak Solutions OÜ (http://www.hrsolutions.ee).

Instrucciones para solicitar:

kandideerimiseks saada CV cvkasaksolutions.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256649850
  • Correo electrónico: angelikakasaksolutions.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Febrero de 2023, y con identificador de la vacante:1528292.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra ofertadas.