Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > director de obra/directora de obra > Ehituse Peaspetsialist

Ehituse peaspetsialist. Estonia

Trabajo en Estonia de director de obra/directora de obra

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Põhitegevuse juhid tööstuses, kaevanduses, ehituses ja turustamises › Põhitegevuse juhid ehituses.

Descripción de la oferta de trabajo:

ajutiselt äraoleva ametniku asendamine

Tööülesanded: Ehituse peaspetsialisti peamiseks ülesandeks on ehitusseadustiku, planeerimisseaduse ja teiste ehitamist reguleerivate õigusaktide nõuetest lähtuvalt ehitustööde korraldamine ja järelevalve teostamine Järva vallas, ehitustegevusega seonduvate registritoimingute teostamine.

Omalt poolt pakume: huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd

erialast täiendkoolitust

kaasaegset töökeskkonda

toetavat meeskonda

kolme tasustatud tervisepäeva ja toetust tervise edendamiseks

Muud nõuded: Sobiv kandidaat omab erialast haridust või ettevalmistust või vähemalt 2-aastast eelnevat töökogemust teenistuskoha valdkonnas;

orienteerub seadustega valla pädevusse antud küsimustes oma töövaldkonnas, tunneb ja oskab rakendada valdkonda reguleerivaid õigusakte;

suudab koostada oma töövaldkonna üld- ja üksikakte;

oskab kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, arvutiprogramme ja andmebaase; oskab planeerida tööprotsessi;

omab head suhtlemisoskust, võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras, efektiivselt kasutada aega; kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, sealhulgas suutlikkust võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma teenistuskoha pädevuse piires, võimet näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Järva Vallavalitsus (http://jarvavald.kovtp.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 520 7938
  • Correo electrónico: triin.tippijarva.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1587763.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra ofertadas.