Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas > Ehitusalpinist

Ehitusalpinist. Estonia

Vacante de Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas en Estonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas.

Oskus- ja käsitöölised : Ehitustöölised, v.a elektrikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Ehituslikud tööd fassaadidel ja katustel

Remont

Paigaldus

Värvimine

Akende puhastamine

Tehtud töö kohta aruannete koostamine.

Droonide juhtimise oskus (Teretulnud)

Omalt poolt pakume: Stabiilne palgaleht

Pidev töö.

Meile on oodatud tööle inimesed, kes on ambitsioonikad ja tulemustele suunatud. Me innustame alati töötajaid näitama üles algatusvõimet ning pakkuma välja ideid oma karjääri edendamiseks. Meie juhtkond seisab alati selle eest, et inimesi karjääriteel maksimaalselt toetada. Saavutamise soov ja panus ei jää meil märkamata ning otse loomulikult ka vääriliselt tasustamata.

Muud nõuded: Kõrgtööde sertifikaat (IRATA või muu samaväärne), mis tõestab kandidaadi köiel töötamise pädevust. Töökogemus sarnasel ametikohal. Iseseisvus töökohal pärast tehnilise ülesande saamist

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Alkata katus OÜ (http://www.ramocar.com).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53060798
  • Correo electrónico: cvalkatakatus.com

Identificador de la vacante:1440767.

Ver las 181 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas ofertadas.