Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Ehitus-remonditööline

Ehitus-remonditööline. Estonia

Demanda en Estonia de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Ehitustöölised, v.a elektrikud › Üldkonstruktsioone jms ehitavad töölised › Ehitajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Otsime oma toimekasse meeskonda " kuldsete kätega" ja tehnilise taibuga töömeest, kes oskaks teostada igasuguseid remonttöid

Tööülesanded: - Ehitus- ja remonttööde teostamine

- Elektritööd

- Sanitaartehnilised tööd

- Pesumasinate paigaldus ja ühendamine

- Erinevad remont- ja hooldustööd, sh värvimistööd jne

- Algteadmised muruniitmistehnika tundmisel (trimmer, käsiniiduk, TORO, murutraktor)

- Grafiti eemaldus

- Survepesu

- Muud vajalikud tööd, mis tulevad ette kinnisvara ja kinnistute ning vallasvara hooldamise käigus.

Omalt poolt pakume: - Kaasaegseid töövahendeid, koolitusi ja väljaõpet kohapeal

- Sõbralikku kollektiivi

- Telefoni

- Kvaliteetsed tööriided

- Ametiautot

Muud nõuded: - Tehniline taip

- Lahtised käed erinevate tööde teostamiseks

- Oskus iseseisvalt töötada

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: EESTI HALDUS OÜ (http://eestihaldus.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5770 3885
  • Correo electrónico: rihoeestihaldus.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1587914.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria ofertadas.