Dyrektor handlowy. Slaskie. Polonia

Oferta de empleo de Directores generales y gerentes generales en Polonia (Slaskie)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Directores generales y gerentes generales : Directores generales y gerentes generales.
Kierownicy : Dyrektorzy generalni, wyżsi urzędnicy i parlamentarzyści : Dyrektorzy generalni i wykonawczy : Dyrektorzy generalni i wykonawczy.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Opracowanie krótko- i długookresowej strategii, wdrożenie oraz czynny udział w jej realizacji.Realizacja założonych planów sprzedaży i wyznaczonych celów finansowych. Rekomendowanie zmian w produktach i strategii działań handlowych. Realizacja budżetu działu. Wdrożenie S.O.S.Monitorowanie rynku i działań konkurencji. Opracowanie zestawień sprzedaży.Raportowanie sprzedaży.Monitorowanie stopnia realizacji strategii. Czynny udział w procesach sprzedaży.Przygotowywanie dokumentacji do przetargów.Nadzorowanie pracy zespołu sprzedażowego i kontrola wyników pracy.Monitorowanie przygotowanych przez zespół ofert handlowych. Identyfikowanie zapotrzebowania oraz wyznaczanie kierunków rozwoju pracowników indywidualnie oraz zespołu.Stworzenie i wdrożenie systemu motywacji podległych pracowników.Ewidencjonowanie pracy działu w CMR.Współpraca i komunikacja z pozostałymi działami firmy. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku w Czechowicach-Dziedzicach. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - konieczne - umiejętności: Obsługa komputera - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - pozostałe: Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, marketing, transport, logistyka), doświaadcznie w prowadzeniue zespołu sprzedażowego i sukcesy zapisane na swoim koncie, mimimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży TSL lub na podobnym stanowisku. Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1. Niezbędne wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, znajomość usług logistycznych, magazynowych i przewozowych, umiejętność pracy w zespole, cechy przywódcze - delegownie zadań motywowanie personelu. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00 lub CV przesłać na adres e-mail - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 691 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 8000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Anna Jastrzębska, tel.: 32 780 11 11, email: ajReemplazar por una arroba3cargo.com

Empresa: 3 CARGO BEATA KRAWCZYK-JASTRZĘBSKA.

Dirección: Mazańcowicka 68, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska.

Contacto: Anna Jastrzębska, tel.: 32 780 11 11, email: ajReemplazar por una arroba3cargo.com

Ver las 127 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Directores generales y gerentes generales : Directores generales y gerentes generales ofertadas.