Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Dtp Operator / Operator/ica Printera I Cuttera

DTP OPERATOR / OPERATOR/ICA PRINTERA I CUTTERA. Croacia

Trabajo en Croacia de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Physical and engineering science technicians not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo osobu koja će raditi pripremu i montažu za tisak. Osim pripreme, osoba će, uz prethodnu obuku, raditi kao operater na trenutno najmodernijim printerima i cutterima za digitalni tisak velikog i malog formata.

Mjesto rada: Bjelovar, A. Šenoe 15

Uvjeti:

Od Vas očekujemo:

• ažurnost, točnost i analitičnost

• samoinicijativnost, kreativnost, inovativnost

• sistematičnost, urednost i preciznost

• profesionalizam u pristupu poslu sa suradnicima i nadređenima

• odgovornost

Poznavanje rada u nekim od sljedećih programa (za sve kandidate):

• InDesign

• Illustrator ili Corel

• Photoshop

Prednost imaju osobe koje samostalno mogu voditi projekt u svim fazama proizvodnje:

• priprema i montaža fileova za tisak

• tisak (na pločaste i materijale u roli i arku, papir, itd.)

• dorada (rezanje svih vrsta materijala - digitalno i konvencionalno, završna obrada, itd.)

• kontrola kvalitete proizvoda

Dobrodošle su i osobe koje nisu završile Grafički fakultet, pogotovo osobe koje su završile neku tehničku školu, npr. za mehatroničara ili slične tehničke struke, a znaju ili žele naučiti raditi u programima kao što su Photoshop, Illustrator i InDesign (postoji mogućnost obuke).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici: Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola: B kategorija

Vještine: Word, Excel, PowerPoint, Internet, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, MS Office

Što nudimo:

• neto plaća od 800 do 1500 € (ovisno o znanju i iskustvu kandidata)

• mogućnost usavršavanja

• rad na najmodernijoj opremi koja se konstantno modernizira dolaskom novih modela na tržište te rad u najnovijem softveru

• plaćen prijevoz

• 40-satni radni tjedan, od ponedjeljka do petka, od 09:00 do 17:00 h (subote neradne)

• plaćen prekovremeni rad (ako ga bude)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Molimo Vas da svoj životopis i zamolbu dostavite na email: cekycekygsm.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: CEKY GSM j.d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: cekycekygsm.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2563472.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.