Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Maestros de enseñanza primaria > Drugi Strokovni Delavec V 1. Razredu - M/ž

Búsqueda en Eslovenia de Maestros de enseñanza primaria

Drugi Strokovni Delavec V 1. Razredu - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice

Descripción de la oferta de trabajo:

UČITELJI RAZREDNEGA POUKA, poskusno delo , Določen čas  oz.

VRNITVE ODSOTNE DELAVKE, polni delovni čas, 40, DELAVEC OPRAVLJA DELA IN NALOGE DOLOČENA V PREDPISIH S PODROČJA VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA, V LETNEM DELOVNEM NAČRTU IN OPISU DEL IN NALOG ZA DELOVNO MESTO V AKTU O SISTEMIZACIJI DELOVNIH MEST., Dokazilo o izobrazbi in opravljenem strokovnem izpitu.

Potrdilo, da prijavljena oseba ni bila pravnomočno obsojena zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev in da ni bila pravnomočno obsojena zaradi kaznivega dejanja zoper spolno nedotakljivost, bo pridobil zavod, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OSNOVNA ŠOLA XIV. DIVIZIJE SENOVO, TRG XIV. DIVIZIJE 3 , 8281 SENOVO.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HOSTAR VINKO
Contact Phone: 07 48 81 903
Contact Email: vinko.hostarguest.arnes.si

Identificador de la vacante:NY14013.

Ver las 722 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria ofertadas.