Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Personal de los servicios de protección > Drošības Dienesta Speciālists

DROŠĪBAS DIENESTA SPECIĀLISTS. Rīga. Letonia

Empleos en Rīga (Letonia) de Personal de los servicios de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki › Apsardzes pakalpojumu nozares darbinieki › Apsardzes pakalpojumu darbinieki › Citur neklasificēti apsardzes pakalpojumu jomas darbinieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle

SEB AB Rīgas filiāle aicina darbā Regulatīvo pārskatu speciālistus

Jūs strādāsiet starptautiskā darba vidē, ciešā sadarbībā ar citām struktūrvienībām gan Rīgā, gan ārvalstīs. Angļu valoda būs jūsu darba valoda.

Prasības kandidātiem:

• ļoti labas angļu valodas zināšanas (darba valoda);

• bakalaura grāds jurisprudencē, finansēs, biznesa vadībā vai līdzīgā jomā;

• precizitāte un augsta atbildības sajūta;

• interese KYC un AML jomā;

• spēja efektīvi organizēt savu darbu apjomu.

Mēs piedāvājam:

• starptautisku darba vidi;

• izaugsmes iespējas starptautiskā līmenī;

• atbalstošu komandu un kolēģus;

• veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika un citus bonusus.

Kontaktinformācija:

Pieteik

País del trabajo: Letonia.

Región: Rīga.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Rīga" (Letonia).

Número de puestos: 5.

Empleador: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle.

Forma de contacto:

  • Dirección: Gustava Zemgala gatve 73, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvrigaseb.se

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240402-200.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.