Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores > Dostawca Potraw

DOSTAWCA POTRAW. Makroregion województwo mazowieckie

Contrato de Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pracownicy zajmujący się odpadami i inni pracownicy przy pracach prostych › Inni pracownicy przy pracach prostych › Gońcy, kurierzy i bagażowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon, e-mail lub innymi drogami komunikacji elektronicznej i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji, terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu potraw (kontrolowanie szczelności pojemników na potrawy, ich temperatury itp.), przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej z użyciem terminala do kart płatniczych, praca na terenie Warszawy, dostawy rowerem lub hulajnogą elektryczną.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- inne zawody: Dostawca potraw - konieczne

- pozostałe: brak wykształcenia lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b

Warszawa 04111

- wymagane dokumenty: skierowanie

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 390 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 100.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

CAZ - Centrum Aktywizacji Zawodowej, tel.: +48 22 391 13 00, email: DoradcaKlientaup.warszawa.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1420StPr/24/11694.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores ofertadas.