Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > agente de servicio de atención al cliente > Doradca Opiekun Klienta.

Doradca opiekun klienta. Świętokrzyskie. Polonia

Ofertas de empleo en Polonia (Świętokrzyskie) de agente de servicio de atención al cliente

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de ventanillas de informaciones › agente de servicio de atención al cliente.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Pracownicy obsługi klienta › Pracownicy do spraw informowania klientów › Pracownicy biur informacji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi.

Wyszukiwanie inwestycji związanych z branżą hotelarską i gastronomiczną.

Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych.

Prowadzenie Crm Monitoring kontaktów.

Prowadzenie negocjacji handlowych.

Nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami wykonawczymi oraz biurami projektowymi.

Oferujemy: Pracę w zgranym zespole, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia i efektów sprzedaży.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie zawodowe - pożądane

- umiejętności: zaangażowanie - pożądane

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Świętokrzyskie.

Ver 124 ofertas de trabajo en "Świętokrzyskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: FABRYKA MASZYN PRALNICZYCH "PRAMAZUT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Grzegorz Liwocha, tel.: 602 511 870

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1800StPr/24/1187.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de ventanillas de informaciones › agente de servicio de atención al cliente ofertadas.