Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Conserjes > Domar/ka-ložač/ica

DOMAR/KA-LOŽAČ/ICA. Croacia

Oferta de trabajo de Conserjes en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (˝Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 96/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22. i 156/23.), Pravilnika o poslovima upravljanja i rukovanja energetskim postrojenjima i uređajima (NN 88/14 i 20/15.), Pravilnika o načinu i postupku te vrednovanju i procjeni kandidata za zapošljavanje u osnovnoj školi i članka 57. Statuta, Osnovna škola Josipa Zorića, Josipa Zorića 86, 10370 Dugo Selo objavljuje dana 23. rujna 2024. godine

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

- domar-ložač – 1 izvršitelj, na neodređeno, nepuno radno vrijeme, 20 sati tjedno.

Uvjeti: Prema Zakonu o radu („ Narodne novine˝ br. 93/14, 127/17, 98/19, 151/22. i 64/23.), Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (˝Narodne novine“ br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 96/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22. i 156/23.)

Posebni uvjeti:

Svi kandidati moraju ispunjavati posebne uvjete propisane Pravilnikom o poslovima upravljanja i rukovanja energetskim postrojenjima i uređajima (NN 88/14, 20/15.)

Kandidati zainteresirani za navedeno radno mjesto dužni su priložiti:

- Vlastoručno potpisanu prijavu (zamolbu) na natječaj

- Životopis vlastoručno potpisan

- Dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili domovnice)

- Dokaz o završenoj srednjoj stručnoj spremi tehničke struke III. Ili IV. stupnja

- Uvjerenje o položenom ispitu za rukovatelja centralnim grijanjem prema posebnim propisima, (kandidat koji nema položen ispit za rukovatelja centralnog grijanja dužan ga je položiti u roku šest mjeseci od dana zasnivanja radnog odnosa)

- Dokaz nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak ili da nije pod istragom za neko kazneno djelo iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (preslika, ne starija od dana objave natječaja).

Kandidat isprave i dokumentaciju prilaže u neovjerenoj preslici s tim da je prije izbora, po pozivu Povjerenstva, dužan predočiti izvornike isprava i dokumentacije.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19. i 84/21, članka 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rada (Narodne novine broj 84/21.), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13. i 98/19.), članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20.) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze (članak 103.st.1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju- %20ZOHBDR%202021.pdf

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49.st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Osobni podaci kandidata prikupljaju se radi provedbe natječajnog postupka za zapošljavanje i neće se koristiti u druge svrhe. Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja provest će se prethodna provjera sposobnosti putem intervjua. Točna informacija o mjestu i vremenu održavanja prethodne provjere sposobnosti objavit će se na mrežnoj stranici škole. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri sposobnosti, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Probni rad se ugovara na rok od 60 dana.

Zamolbe sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta potrebno je dostaviti na adresu škole:

Osnovna škola Josipa Zorića, Josipa Zorića 86, 10 370 Dugo Selo, s naznakom ˝za natječaj˝ ili predati osobno.

Natječajna dokumentacija se ne vraća nakon završetka natječaja.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave, do 1. listopada 2024. godine.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Škola ne obavještava kandidate o razlozima zašto se netko ne smatra kandidatom natječaja.

Rezultati natječaja bit će objavljeni u roku od 8 dana od donošenja odluke o izboru na mrežnoj stranici škole (www.os-jzorica-dugo-selo.skole.hr)

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Osnovna škola Josipa Zorića.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Osnovna škola Josipa Zorića, Josipa Zorića 86, 103

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2567819.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.