Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Médicos generales > Doktor/ica Medicine/specijalist/ica Obiteljske (opće) Medicine

DOKTOR/ICA MEDICINE/SPECIJALIST/ICA OBITELJSKE (OPĆE) MEDICINE

Oferta de trabajo de Médicos generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 32. Statuta Doma Zdravlja Otočac (Klasa: 012-02/16-03/13, Urbroj:2125/55-16-03, od 27.07.2016. godine )za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme i suglasnosti Ministarstva zdravstva (KLASA: 100-01/23-03/109, URBROJ: 534-03-1-2/3-23-08) Dom zdravlja Otočac raspisuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto:

- doktor medicine/ doktor medicine specijalist obiteljske (opće) medicine na neodređeno vrijeme (1 izvršitelj)

I

Raspisuje se natječaj za prijam doktora medicine/ doktor medicine specijalist obiteljske (opće) medicine u radni odnos na neodređeno vrijeme – 1 izvršitelj, za rad u ambulanti obiteljske medicine Doma zdravlja Otočac, Ispostava u Vrhovinama.

II

Kandidat treba ispunjavati sljedeće uvjete: VSS- medicinski fakultet, odobrenje za samostalan rad (licenca), položen stručni ispit, poznavanje rada na računalu, 6 mjeseci radnog iskustva.

III

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: Zamolbu, životopis, presliku diplome, presliku odobrenja za samostalni rad (licenca), preslika o položenom stručnom ispitu, dokaz o radnom iskustvu (potvrda HZMO), uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od mjesec dana), presliku domovnice i osobne iskaznice.

Sva tražena dokumentacija dostavlja se u neovjerenoj preslici, uz obvezu predočenja izvornika dokumenata na zahtjev.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

V

Rok za podnošenje prijava je od 11. srpnja 2024. do 31. kolovoza 2024. godine.

Prijave se podnose neposredno ili poštom na adresu: Dom zdravlja Otočac, Vladimira Nazora 21, 53220 Otočac, s naznakom «prijava na natječaj- doktor medicine Vrhovine ».

VI

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na sve ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju, dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo te ostale dokaze utvrđene propisom temeljem kojeg kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju. Dokazi potrebni za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) i Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) navedeni su na internet stranici https://branitelji.gov.hr/.

VII

Rezultati natječaja objavit će se na web stranici Doma zdravlja Otočac www.dzotocac.hr u roku od 30 dana od završetka natječaja.

KLASA: 100-03/24-01/19

URBROJ:2125-56-01-24-01

U Otočcu, 11. srpnja 2024. godine

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Dom zdravlja.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: V. Nazora 21, Otočac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2532680.

Ver las 72 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.