Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Médicos generales > Doktor/ica Medicine, Specijalist/ica Otorinolaringologije

Oferta de trabajo en Croacia de Médicos generales

Doktor/ica Medicine, Specijalist/ica Otorinolaringologije

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos generales.

Professionals : Health professionals : Medical doctors : Generalist medical practitioners

Descripción de la oferta de trabajo:

Doktor medicine, specijalist otorinolaringologije

Potrebni stručni uvjeti: visoka stručna sprema, završen integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine, položen stručni ispit, položen specijalistički ispit iz otorinolaringologije, odobrenje za samostalan rad, 1 godina radnog iskustva u struci, znanje engleskog jezika, poznavanje rada na računalu.

U prijavi na natječaj mora biti naznačeno radno mjesto za koje se kandidat prijavljuje, adresa stanovanja, adresa elektroničke pošte i broj telefona.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obavezni priložiti: životopis,  dokaz o odgovarajućoj stručnoj spremi (potvrdu ili preslik diplome),  dokaz o položenom stručnom ispitu (preslik potvrde o položenom stručnom ispitu,     dokaz o položenom specijalističkom ispitu (preslik potvrde o položenom specijalističkom ispitu),  dokaz o odobrenju za samostalan rad (preslik odobrenja za samostalan rad),  dokaz o državljanstvu Republike Hrvatske (preslik osobne iskaznice/putovnice/domovnice),  potvrdu ili potpisanu izjavu o poznavanju rada na računalu (preslik potvrde ili pisana osobna izjava), dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili izvornik potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO, koji sadrži datume početka i prestanka osiguranja i trajanje staža osiguranja, ne starija od 30 dana od dana objave natječaja).

Ukoliko kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (preslika vjenčanog ili rodnog lista) ukoliko osobni podaci nisu istovjetni s podacima na priloženim dokumentima.

Tekst natječaja u cijelosti dostupan na web stranici Bolnice.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DJEČJA BOLNICA SREBRNJAK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba:  Srebrnjak 100, Zagreb

Ver las 303 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos generales ofertadas.