Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Dentistas > Doktor-doktorica Medicine Dentalne

DOKTOR-DOKTORICA MEDICINE DENTALNE. Croacia

Demanda de Dentistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Dentistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Dentists.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos doktora-doktorice medicine dentalne za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u ordinaciji dentalne medicine Hrvatska Dubica.

Uvjeti koje kandidati/kandidatkinje moraju ispunjavati:

  • VSS- doktor/doktorica medicine dentalne sa završenim preddiplomskim i diplomskim studijem dentalne medicine
  • položen državni ispit
  • odobrenje za samostalni rad
  • poznavanje rada na računalu

    Zainteresirani kandidati/kandidatkinje obvezni su, uz pisanu zamolbu, dostaviti slijedeće dokumente

    u preslici:

  • životopis
  • dokument o završenom stručnoj spremi
  • uvjerenje o položenom državnom ispitu
  • odobrenje za samostalni rad ( licenca )
  • domovnica
  • elektronički zapis o radnom stažu HZMO
  • uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 6 mjeseci )

    Kandidati/kandidatkinje koji na temelju posebnih propisa ostvaruje prednost pri zapošljavanju dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za

    ostvarivanje rečenog prava.

    Kandidat/kandidatkinja koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17.) uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17.), navedene na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja, poveznica: https//branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

    Prednost pri zapošljavanju po predmetnom natječaju ostvariti će se u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim ovim natječajem.

    Kandidatima/ kandidatkinjama prijavljenim na natječaj smatrati će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima i koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

    Kandidati/kandidatkinje koje podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaj mogu biti pozvani na testiranje, razgovor i/ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta.

    Poziv na razgovor na radno mjesto biti će objavljen na mrežnoj stranici Doma zdravlja Sisačko-moslavačke županije https:dzsmz.hr/ ( rubrika: Natječaji ), te o istom pristupnici natječaja neće biti pojedinačno obavješteni.

    Kandidati/kandidatkinje koje ne pristupe testiranju i/ili razgovoru smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj i više se ne smatraju kandidatima.

    Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

    Osobni podaci sadržani u dokumentaciji koju je potrebno priložiti, prikupljaju se u svrhu provođenja natječajne procedure i izbora kandidata za prijem u radni odnos, te podnošenjem molbe za popunu oglašenog radnog mjesta, kandidat/kinja daje Domu zdravlja Sisačko-moslavačke županije privolu za korištenje njegovih osobnih podataka u navedenu svrhu

    Odluka o odabiru biti će objavljena na mrežnoj stranici Doma zdravlja Sisačko-moslavačke županije

    https:dzsmz.hr/ ( rubrika: Natječaji ), te o istoj pristupnici natječaja neće biti pojedinačno obavješteni.

    Dom zdravlja Sisačko-moslavačke županije zadržava pravo poništenja natječaja bez obveze posebnog obrazloženja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima/kinjama.

    Prijave se podnose u pisanom obliku do 18. lipnja 2024. godine, na adresu : DOM ZDRAVLJA SISAČKO-MOSLAVAĆKE ŽUPANIJE, 44 000 Sisak Kralja Tomislava 1, poštom ili osobno s naznakom „ natječaj za radno mjesto doktor medicine dentalne na određeno vrijeme u H. Dubici“

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Dom zdravlja Sisačko-moslavačke županije .

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: SISAK, KRALJA TOMISLAVA 1

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2518354.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Dentistas ofertadas.