Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Operadores de máquinas para fabricar productos de papel > Djelatnik Na Stroju Za Proizvodnju Papirnatih Vrećica (m/ž)

DJELATNIK NA STROJU ZA PROIZVODNJU PAPIRNATIH VREĆICA (M/Ž)

Trabajo en Croacia de Operadores de máquinas para fabricar productos de papel

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de papel.

Traducción de la profesión: Plant and machine operators and assemblers › Stationary plant and machine operators › Rubber, plastic and paper products machine operators › Paper products machine operators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo odgovornu, ambicioznu i profesionalnu osobu koja će se pridružiti postojećem uspješnom timu na poziciji: DJELATNIK NA STROJU ZA PROIZVODNJU PAPIRNATIH VREĆICA

Posao se sastoji od:

  • pakiranje vrećica u kutije i označavanje kutija etiketom
  • slaganje kutija na paletu
  • pomoć operateru kod provlačenja ručke na stroju
  • pomoć operateru kod provlačenja papira na stroju
  • prešanje vrećica tijekom pakiranja na pneumatskoj preši
  • omatanje palete ručnom folijom
  • izdvajanje proizvodnog otpada
  • priprema role za stavljanje na stroj – skidanje omotnog papira sa role ako ga ima, uklanjanje drvenih ili plastičnih zaštita na hilzni
  • postavljanje i pritezanje osovine na roli papira
  • postavljanje i izmjena rola papira na stroju
  • izmjena ručki
  • izmjena pojačivača
  • dolijevanje ljepila u posude na stroju
  • čišćenje stroja
  • čišćenje radnog mjesta
  • odgovara za čistoću radnog mjesta i prohodnost puteva

Uvjeti:

  • završena srednja škola tehničkog smjera (trogodišnja ili četverogodišnja)
  • odgovoran i proaktivan pristup poslu
  • kolegijalnost i sklonost timskom radu
  • želju za radom i napredovanjem
  • briga o čistoći i urednosti radnog mjesta
  • brzinu i dinamičnost

Što nudimo:

  • rad na neodređeno u stabilnoj i sigurnoj kompaniji
  • puno radno vrijeme
  • stimulativna primanja
  • plaćene troškove prijevoza
  • dar za dijete
  • božićnica
  • uskrsnica
  • naknadu za topli obrok
  • produktivnu i dinamičnu radnu atmosferu
  • očinski dopust
  • mogućnost napredovanja

Molimo cijenjene kandidate da svoje životopise pošalju najkasnije do 20.09.2024. putem e-maila na adresu posaovemo.hr

Kandidati koji zadovoljavaju tražene kriterije biti će pozvani na usmeni razgovor, te će po završetku selekcije biti obaviješteni o rezultatima.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ALFI AMC d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaovemo.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2560137.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de papel ofertadas.