Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Arquitectos > Dizajner/dizajnerica Unutarnjeg Interijera Za Opremanje Trgovina I Poslovnih Prostora

DIZAJNER/DIZAJNERICA UNUTARNJEG INTERIJERA ZA OPREMANJE TRGOVINA I POSLOVNIH PROSTORA

Ofertas en Croacia de Arquitectos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Arquitectos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Architects, planners, surveyors and designers › Building architects.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo talentiranog i kreativnog dizajnera unutarnjeg interijera za opremanje trgovina i poslovnih prostora.

Dizajner će biti odgovoran za stvaranje inovativnih i praktičnih rješenja koja će poboljšati iskustvo kupaca i zaposlenika.

Potrebna znanja i kvalifikacije:

  • SSS, VŠS, VSS
  • razvijanje konceptualnih i detaljnih dizajnerskih rješenja za trgovine i poslovne prostore
  • poznavanje rada u nekom od softvera za 3D design i vizualizaciju (SketchUp, 3DS Max, Rhino, Blender, V-ray, Enscape…)
  • kreativnost i orijentiranost na detalje
  • preciznost i marljivost u izvršavanju zadataka

Prednosti prilikom odabira:

  • imate iskustva na istim ili sličnim poslovima minimalno dvije godine s naglaskom na trgovine i poslovne prostore
  • diploma iz dizajna interijera ili srodnog područja
  • poznavanje aktualnih trendova u dizajnu interijera

Opis posla:

  • suradnja s klijentima radi razumijevanja njihovih potreba i preferencija
  • odabir materijala, namještaja i opreme u skladu s estetskim i funkcionalnim zahtjevima
  • redovita komunikacija sa voditeljima projekata
  • upravljanje projektima od početne ideje do završetka
  • praćenje rokova isporuke i osiguranje da se projekti odvijaju prema planu

Što nudimo:

  • rad na zanimljivim i izazovnim projektima
  • stimulativna primanja i nagrađivanje po rezultatima rada
  • mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • dinamično radno okruženje u kojem se cijeni inovativnost i predanost
  • naknada za prijevoz

Zainteresirani?

Prijavite se sa životopisom na e-mail adresu: posaopromming.hr

ili na adresu:

Promming d.o.o.

Dr.Ivana Novaka 48

40 000 Čakovec

Tel. 040 386313

I postanite dio uspješne PROMMING obitelji !

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: PROMMING d.o.o. Čakovec.

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 040 396333

Email: posaopromming.hr

NajavaMobitel: 099 3807104

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2507184.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Arquitectos ofertadas.