Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > ingeniero técnico de procesos/ingeniera técnica de procesos > Dispečer Obchodního Dispečinku, Technici Dispečeři V Elektrotechnice A Energetice

DISPEČER OBCHODNÍHO DISPEČINKU, Technici dispečeři v elektrotechnice a energetice

Ofertas en República Checa (Jihočeský kraj) de ingeniero técnico de procesos/ingeniera técnica de procesos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero técnico de procesos/ingeniera técnica de procesos.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky › Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech › Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:

Do sekce Obchod s komoditami hledáme kolegu na pozici Dispečer obchodního dispečinku. Z pohledu vypsané pracovní pozice se jedná o dispečerský dohled a provoz vlastních, popř. externích decentrálních energetických zařízení zapojených do SVR (služby výkonové rovnováhy).

Pracovní náplň a odpovědnosti:

- Provoz zdrojů dle stanovené provozně obchodní strategie a provozní instrukce a spolupodílení se na její optimalizaci

- Obchodování na krátkodobých trzích s elektřinou a obchodování služeb flexibility v rámci podpůrných služeb pro ČEPS a regulační elektřiny pro subjekt zúčtování

- Zajištění provozního řízení zdrojů dle výsledku obchodování a nabídnutých služeb flexibility

- Dodržování postupů a činností zvláště související s podpůrnými službami (skladba jednotlivých zařízení, dodržování termínů ČEPS, příprava provozu, hlášení neplnění služby apod.)

- Aktivní řešení poruchových stavů a událostí na jednotlivých zařízení (součinnost s místní obsluhou a smluvními servisními partnery)

- Aktivní monitoring a objednávka servisních úkonů na jednotlivých zařízení

- Příprava měsíčních výkazů pro UCED decentrální zdroje

Co očekáváme:

- Zodpovědný a spolehlivý přístup

- Proaktivní řešení neočekávaných událostí

- Rychlé rozhodování

- Analytické myšlení

Kvalifikace:

- Dokončené alespoň SŠ vzdělání, technického směru výhodou

- Orientace na velkoobchodním trhu s elektřinou (podložená nejlépe několikaletou praxí)