DIREKTOR JAVNE AGENCIJE ZA KNJIGO REPUBLIKE SLOVENIJE - M/Ž

Búsqueda de Directores generales y gerentes generales en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Directores generales y gerentes generales : Directores generales y gerentes generales.
Menedžerji : Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke : Generalni direktorji/generalne direktorice in člani/članice uprave družbe : Generalni direktorji/generalne direktorice in člani/članice uprave družbe.

Descripción de la oferta de trabajo:
GENERALNI DIREKTORJI IN ČLANI UPRAVE DRUŽBE, Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, OPIS NALOG DIREKTORJA AGENCIJE: IZDAJA AKTE V POSAMIČNIH ZADEVAH IZ PRISTOJNOSTI AGENCIJE, ČE S PREDPISI NI DOLOČENO DRUGAČE; PRIPRAVI PREDLOG PROGRAMA DELA IN FINANČNEGA NAČRTA TER LETNO POROČILO IN DRUGA POROČILA AGENCIJE; PODPISUJE AKTE, LISTINE IN DRUGE DOKUMENTE TER SKLEPA POGODBE, KI SE NANAŠAJO NA POSLOVANJE AGENCIJE; OBLIKUJE PREDLOGE SPLOŠNIH AKTOV, KI JIH SPREJME SVET; PRIPRAVLJA STROKOVNE PODLAGE ZA OPRAVLJANJE NALOG SVETA TER IZPOLNJUJE USMERITVE IN SKLEPE SVETA; IMENUJE PROJEKTNE IN DELOVNE SKUPINE ZA IZVEDBO POSAMEZNIH STROKOVNIH NALOG; NA ZAHTEVO SVETA PREDLOŽI POROČILO O OPRAVLJANJU NALOG IZ SVOJE PRISTOJNOSTI; PRIPRAVI IN PREDLOŽI POROČILO O DELOVANJU IN POSLOVANJU AGENCIJE TER OPRAVLJANJU NALOG IZ PRISTOJNOSTI AGENCIJE; ODLOČA O SOFINANCIRANJU PROGRAMOV IN PROJEKTOV NA PREDLOG STROKOVNIH KOMISIJ; SKLEPA POGODBE O ZAPOSLITVI IN ODLOČA O DRUGIH VPRAŠANJIH, POVEZANIH Z DELOVNIMI RAZMERJI; OPRAVLJA DRUGE NALOGE V SKLADU Z ZAKONODAJO, SKLEPOM O USTANOVITVI JAVNE AGENCIJE ZA KNJIGO REPUBLIKE SLOVENIJE IN DRUGIMI SPLOŠNI AKTI AGENCIJE. CELOTEN OPIS DEL IN NALOG DELOVNEGA MESTA JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI WWW.JAKRS.SI , slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Kandidati, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, morajo izpolnjevati naslednje pogoje: - specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) ali visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja); - ima najmanj deset let delovnih izkušenj, - je strokovnjak na področju dela agencije, - ima najmanj tri leta vodstvenih izkušenj s področja dela agencije, - je državljan Republike Slovenije, - ima aktivno znanje slovenskega jezika in najmanj enega svetovnega jezika, - ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev. Kandidati lahko vložijo prijavo osebno vsak delavnik med 10. in 12. uro na naslovu: Javna agencija za knjigo RS, Metelkova 2b, 1000 Ljubljana, ali pošljejo priporočeno po pošti v zaprti ovojnici. Vsi pogoji za zasedbo delovnega mesta in način prijave za zasedbo prostega delovnega mesta so objavljeni na spletni strani www.jakrs.si

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Javna agencija za knjigo Republike Slovenije.

Dirección: Metelkova ulica 2 B, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: MARINČ MIHA

Email: miha.marincReemplazar por una arrobajakrs.si

Teléfono: 01 369 58 22.

Ver las 115 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Directores generales y gerentes generales : Directores generales y gerentes generales ofertadas.