Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Gerentes de hoteles > Direktor/ica Hotela

Oferta de trabajo en Croacia de Gerentes de hoteles

Direktor/ica Hotela

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de hoteles.

Traducción de la profesión: Managers › Hospitality, retail and other services managers › Hotel and restaurant managers › Hotel managers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Za BRETANIDE Sport & Wellness Resort 4* na otoku Braču u Hrvatskoj tražimo DIREKTORA HOTELA.

BRETANIDE Sport & Wellness Resort 4* od 2002. uspješno spaja austrijsku kvalitetu hotelijerstva s dalmatinskim ozračjem. Već godinama naš resort na otoku Braču u Hrvatskoj predstavlja primjer u hotelijerstvu, posebno zbog svojeg izrazito ljubaznog i kompetentnog osoblja, izvrsne kuhinje, iznimno njegovanog i čistog kompleksa, kratke udaljenosti od plaže i odličnog omjera cijene i kvalitete. Kao domaćinu, dobrobit naših gostiju od velike nam je važnosti.

Osobni pristup, predanost i angažman svakog pojedinca prioritet su u našem odnosu prema gostima.

Inovativni ste, dinamični i znate s ljudima. Ako je Vaš nastup samopouzdan i siguran - radovalo bi nas da postanete dragocjen član našeg obiteljskog tima.

VAŠE PODRUČJE RADA:

  • operativno upravljanje hotelom
  • upravljanje i izgradnja marketinških i prodajnih aktivnosti
  • aktivna briga oko gostiju i predstavljanje resorta
  • poticanje, motiviranje i briga o zaposlenicima
  • koordinacija i nadzor nad različitim odjelima
  • ostvarenje ciljanog prometa i poštivanje okvira planiranih rashoda
  • osiguravanje i poboljšanje zadovoljstva gostiju

OD VAS TRAŽIMO:

  • završeno obrazovanje u području hotelijerstva i/ili gastronomije
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na vodećoj poziciji u hotelijerstvu

  • nadzor i organizacija poslovanja hotela

    poštivanje visokih standarda kvalitete, spremnost na rad i angažman

  • organizacijske i upravljačke sposobnosti
  • Jezici: hrvatski (napredna razina) njemački i engleski

NUDIMO:

  • cjelogodišnje radno mjesto bez obzira na sezonski rad hotela
  • stan u Bolu na Braču
  • Stabilna i redovita primanja.
  • dinamično područje rada u međunarodnom okruženju
  • ugodna radna atmosfera u dinamičnom poduzeću

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: BRETANIDE RESORT d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Put Zlatnog rata 50, Bol

Email: posaobretanide.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2546185.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de hoteles ofertadas.