Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de servicios sociales/directora de servicios sociales > Direktor Centra Za Socialno Delo Južna Primorska - M/ž

Demanda de director de servicios sociales/directora de servicios sociales en Obalno-kraška (Eslovenia)

Direktor Centra Za Socialno Delo Južna Primorska - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju socialnega varstva.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR CENTRA ZA SOCIALNO DELO, poskusno delo , Določen čas  oz. 5-LETNI MANDAT, polni delovni čas, 40, ZASTOPA IN PREDSTAVLJA CENTER, ORGANIZIRA IN VODI STROKOVNO DELO TER POSLOVANJE CENTRA, ODGOVARJA ZA ZAKONITOST DELA V CENTRU, PREDLAGA SVETU CENTRA PROGRAM DELA IN FINANČNI NAČRT TER JE ODGOVOREN ZA NJUNO IZVRŠEVANJE, PREDLAGA SVETU CENTRA V SPREJEM AKT O NOTRANJI ORGANIZACIJI IN O SISTEMIZACIJI DELOVNIH MEST TER DRUGE AKTE, PREDLAGA LETNO POROČILO, SPREJEMA SPLOŠNE AKTE CENTRA, KI UREJAJO POMEMBNA VPRAŠANJA V ZVEZI Z DELOVANJEM CENTRA, IN NISO V PRISTOJNOSTI SVETA CENTRA, IMENUJE IN RAZREŠUJE POMOČNIKE DIREKTORJA PO PREDHODNEM MNENJU PRISTOJNEGA ORGANA LOKALNE SKUPNOSTI, USKLAJUJE OPRAVLJANJE DEJAVNOSTI ENOT CENTRA, IZVAJA ODLOČITVE IN SKLEPE SVETA CENTRA IN USTANOVITELJA, IMENUJE STROKOVNE IN DRUGE KOMISIJE ALI DRUGA DELOVNA TELESA ZA RAZREŠITEV NASTALIH VPRAŠANJ ALI PRIPRAVO STROKOVNIH PREDLOGOV, VODI DELO STROKOVNEGA SVETA, ODLOČA O UKREPIH S PODROČJA JAVNIH POOBLASTIL, UREJA ZADEVE S PODROČJA DELOVNIH RAZMERIJ V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI, DOLOČI LETNI PROGRAM STROKOVNEGA IZPOPOLNJEVANJA IN IZOBRAŽEVANJA, OPRAVLJA DRUGE NALOGE, DOLOČENE Z ZAKONOM, DRUGIMI PREDPISI IN SPLOŠNIMI AKTI CENTRA.

, Kandidat/ka mora poleg splošnih pogojev, z zakonom določenih pogojev, določil 25. člena Statuta Centra za socialno delo Južna Primorska, izpolnjevati še naslednje pogoje: visoka strokovna ali univerzitetna izobrazba (VII. stopnja) iz 69. člena Zakona o socialnem varstvu in pet let delovnih izkušenj,

višja strokovna izobrazba (VI. Stopnja) iz 69. člena Zakona o socialnem varstvu in dvajset let delovnih izkušenj, od tega najmanj 5 let na vodilnih ali vodstvenih delovnih mestih strokovni izpit za delo na področju socialnega varstva opravljen program za vodenje socialno varstvenega zavoda, ki ga določi Socialna zbornica Slovenije v soglasju s Strokovnim svetom Republike Slovenije za splošno izobraževanje za direktorja/direktorico je lahko imenovan/a tudi kandidat/ka, ki nima opravljenega programa za vodenje iz prejšnje alinee predložiti mora program razvoja zavoda za mandatno obdobje predložiti mora potrdilo o nekaznovanosti in potrdilo sodišča, da kandidat/ka ni v kazenskem postopku.

Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju pogojev ter kratek življenjepis s podatki o strokovnih delovnih izkušnjah morajo kandidati/ke poslati priporočeno po pošti na naslov CSD Južna Primorska (Svet CSD), Prisoje 1, 6000 Koper, ali oddati v tajništvu zavoda najkasneje v 8 dneh po objavi razpisa, in sicer v zaprti ovojnici z oznako »Ne odpiraj — Prijava na razpis«.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 258 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Center za socialno delo Južna Primorska, Prisoje 1 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VUJMILOVIĆ SUZANA
Contact Phone: 05 66 34 543
Contact Email: suzana.vujmilovicgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG61227.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales ofertadas.