Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Bibliotecarios, documentalistas > Suradnik/suradnica U Odjelu Za Pripremu I Provedbu Projekata Iz Područja Društvenih Djelatnosti

Vacantes de Bibliotecarios, documentalistas en Croacia

Suradnik/suradnica U Odjelu Za Pripremu I Provedbu Projekata Iz Područja Društvenih Djelatnosti

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Librarians, archivists and curators › Librarians and related information professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

SURADNIK U ODJELU ZA PRIPREMU I PROVEDBU PROJEKATA IZ PODRUČJA DRUŠTVENIH DJELATNOSTI – 1 IZVRŠITELJ / IZVRŠITELJICA

(ugovor o radu na određeno vrijeme)

Od vas očekujemo:

  • stupanj obrazovanja: magistar društvene, humanističke, tehničke, biotehničke ili druge odgovarajuće struke (VSS iz područja društvenih, humanističkih, tehničkih, biotehničkih ili interdisciplinarnih područja znanosti) ili stručni prvostupnik (VŠS iz područja društvenih, humanističkih, tehničkih, biotehničkih ili interdisciplinarnih područja znanosti)
  • poznavanje engleskog jezika i sposobnost učinkovite komunikacije na engleskom jeziku
  • napredno znanje rada na osobnom računalu
  • poželjno: vozačka dozvola B kategorije

Ako ste zainteresirani pridružiti se našem timu, molimo vas da do 2. svibnja 2024. godine, isključivo el. putem na adresu redearedea.hr dostavite sljedeću dokumentaciju:

  • motivacijsko pismo
  • životopis na hrvatskom i engleskom jeziku (s navedenim nazivima projekata na čijoj pripremi ili provedbi ste radili)
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome)
  • dokaz o državljanstvu RH – domovnica (elektronički zapis ili presliku).

Predviđeni početak rada je 15. svibnja 2024. godine.

Skrećemo pažnju na to da se nepotpune i nepravovremene prijave neće razmatrati.

Javna ustanova za razvoj Međimurske županije REDEA zadržava pravo ne izvršiti izbor stručnog suradnika po raspisanom natječaju, te isti poništiti.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Javna ustanova REDEA.

Instrucciones para solicitar:

Email: redearedea.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494557.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines ofertadas.