DIPLOMIRANI FIZIOTERAPEVT - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Trabajo de Fisioterapeutas en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Fizioterapevti/fizioterapevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:
FIZIOTERAPEVT, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, skrajšan delovni čas, 20 ur, ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO V ZDRAVSTVENO VZGOJNEM CENTRU(SODELOVANJE, IZVAJANJE, VODENJE DELAVNIC, DOKUMENTIRANJE, POROČANJE O DELU V DELAVNICAH TELESNA DEJAVNOST, PREIZKUS HOJE NA 2 KM, ZDRAVO HUJŠANJE...) SODELOVANJE S ŠIRŠIM TIMOM ZVC, RA, IZBRANIMI OSEBNIMI ZDRAVNIKI IN LOKALNO SKUPNOSTJO., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Opravlljen strokovni izpit za samostojno delo v zdravstvu, zaželene izkušnje v zdravstveni vzgoji

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 257 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OZG; OZG, OE ZD Tržič.

Dirección: Blejska cesta 10 , 4290 TRŽIČ.

Contacto: KAVAR NATAŠA

Email: natasa.kavarReemplazar por una arrobazd-trzic.si

Teléfono: 051 624 560.

Ver las 156 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas ofertadas.