Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Diplomirana Medicinska Sestra V Intenzivni Terapiji I,ii - M/ž

Oferta de Profesionales de enfermería en Eslovenia

Diplomirana Medicinska Sestra V Intenzivni Terapiji I,ii - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (ZELO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz. vrnitve delavke iz bolniške/porodniške odsotnosti., polni delovni čas, 40, DELO ZAHTEVA MOČNE DELOVNE NAVADE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE PROCESA ZDRAVSTVENE NEGE PACIENTA V ENOTI ZA INTENZIVNO TERAPIJO OPERATIVNIH STROK (EITOS), SODELOVANJE V MULTIDISCIPLINARNIH TIMIH PRI ZAHTEVNEJŠIH IN SPECIALNIH DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSEGIH TER POSTOPKIH, AKUTNIH IN KOMPLICIRANIH HEMODIALIZAH, IZVAJANJE HIGIENSKIH POSTOPKOV PO VISOKO ASEPTIČNIH STANDARDIH ZA INTENZIVNO DEJAVNOST TER IZVAJANJE UKREPOV ZA PREPREČEVANJE BOLNIŠNIČNIH OKUŽB., Vloga mora vsebovati:

1.življenjepis, pri čemer je zaželeno, da je podan v obliki CV-Europass,

2.dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe,

3.vpis v Register izvajalcev zdravstvene in babiške nege,

4.licenco zdravstvene nege,

5.navedbo o dolžini odpovednega roka, v primeru, da je kandidat zaposlen pri drugem delodajalcu.

Kandidati naj vlogo skupaj z dokazili pošljejo na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Vložišče, Cesta Maršala Tita 112, 4270 Jesenice ali na elektronski naslov: infosb-je.si. Kandidat s katerimi bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi morajo biti cepljeni za ošpice in hepatitis B.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MUBI SABINA
Contact Phone: 04 58 68 216
Contact Email: kadrisb-je.si

Identificador de la vacante:NL09530.

Ver las 1,107 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.