Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada > Diplomirana Medicinska Sestra S Specialnimi Znanji (šifra Dm 6195), V Zavodu Za Prestajanje Kazni Zapora Ljubljana, V Sektorju Za Tretma, V Oddelku Za Vzgojo - M/ž

Trabajos de enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Diplomirana Medicinska Sestra S Specialnimi Znanji (šifra Dm 6195), V Zavodu Za Prestajanje Kazni Zapora Ljubljana, V Sektorju Za Tretma, V Oddelku Za Vzgojo - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE ZDR.

NEGE ZAPRTIH OSEB IN CELOSTNA OBRAVNAVA, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE KONTIN.

PROCESA PSIH.

ZDR.

NEGE ZAPRTIH OSEB, ORGANIZIRANJE, SODELOVANJE IN SPREMLJANJE IZVAJANJA PREDPISANIH DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSEGOV, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOROVANJE SANITARNO-HIGIENSKIH POSTOPKOV IN HIGIENE V ZAVODU, UVAJANJE NOVIH METOD DELA IN NJIHOVO SPREMLJANJE, PSIHOTERAPEVTSKO, SOCIOTERAPEVTSKO IN ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO Z ZAPRTIMI OSEBAMI, SODELOVANJE PRI OBRAVNAVI ODVISNOSTI, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU PREVENTIVNEGA ZDRAVSTVENEGA VARSTVA V AMBULANTI, ZBIRANJE PODATKOV IN SODELOVANJE PRI IZDELAVI ANALIZ S PODROČJA ZDRAVSTVENEGA VARSTVA, IZVAJANJE IN POMOČ PRI IZVAJANJU USPOSABLJANJA IN OBNAVLJANJA ZNANJ IZ NUDENJA PRVE POMOČI ZAPOSLENIM V UPRAVIIZVAJANJE DRUGIH NALOG.

DELO V 2 IZMENAH, PUO, ODPZ, STALNOST.

POGOJI: NAJMANJ VISOK.

STR.IZO.(PREJŠNJE)/VISOK.STR.IZO.(PREJŠNJA) PODROČJE: INTERDISCIPLINARNE IZO.

AKTIVNOSTI, PRETEŽNO ZDR.

IN SOC.

VARNOST ALI ZDR.

NEGA IN BABIŠTVO ALI NAJMANJ VISOK.

STR.

IZO.(1.

BOL.

ST.)/VISOK.

STR.

IZO.(1.

BOL.

ST)–PODROČJE IZO.: INTER.

IZO.

IN SOC.

VARNOST ALI ZDR.NEGA IN BABIŠTVO ALI NAJMANJ VISOKOŠOLSKO UNI.

IZO.(1.

BOL.

ST)/VISOKOŠOLSKA UNI.

IZO.(1.

BOL.

IZO.

IN SOC.VARNOST ALI ZDR.NEGA IN BABIŠTVO NAJMANJ 1 LETO DI, OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT LICENCO ZA SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DELA V DEJAVNOSTI ZDR.ALI BABIŠKE NEGE, ZNANJE URADNEGA JEZIKA(VISOKA RAVEN), Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za delovno mesto diplomirana medicinska sestra s specialnimi znanji (šifra DM 6195) za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in poskusnim delom, ki traja štiri mesece.

Delovno mesto diplomirana medicinska sestra s specialnimi znanji je uvrščeno v 34. plačni razred.

Izbrani kandidat bo delo opravljal na sedežu Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana, Povšetova ulica 5, 1000 Ljubljana, oziroma na celotnem območju delovanja zavoda.

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki, na priloženem obrazcu Vloga za zaposlitev, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo »javna objava – diplomirana medicinska sestra s specialnimi znanji, 110-118/2024« na naslov: Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana, Povšetova ulica 5, 1000 Ljubljana, in sicer v roku petnajst (15) dni po objavi na enotnem portalu državne uprave: https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/ oziroma na spletni strani Zavoda Republike Slovenije za zaposlovanje.

Za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: zpkz-ljgov.si , pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.

Javna objava z vsemi ostalimi informacijami in pogoji je objavljena na spletni strani državne uprave, https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/, kjer je priložena tudi vloga za zaposlitev., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ; UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA LJUBLJANA, Povšetova ulica 5 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: - KADROVSKA SLUŽBA ZPKZ LJUBLJANA
Contact Phone: 01 300 55 43
Contact Email: zpkz-ljgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ08138.

Ver las 162 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada ofertadas.