Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Diplomirana Medicinska Sestra V Urgentni Dejavnosti - M/ž

Trabajar en Eslovenia de Profesionales de enfermería

Diplomirana Medicinska Sestra V Urgentni Dejavnosti - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (ZELO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo , Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NUJNE MEDICINSKE POMOČI IN ZDRAVSTVENE NEGE VITALNO OGROŽENEGA PACIENTA ZAGOTAVLJANJE PROSTOROV, OPREME IN PRIPOMOČKOV  ZA VARNO NUDENJE NUJNE MEDICINSKE POMOČI ORGANIZIRANJE, VODENJE IN NADZIRANJE  DEJAVNOSTI ZDRAVSTVENE NEGE TER SODELOVANJE V MULTIDISCIPLINARNIH TIMIH V SKLADU S SPECIALNIMI ZNANJI PROMOCIJA ZDRAVJA, ZDRAVSTVENA VZGOJA IN UČENJE ZA RAZUMEVANJE POVEZAV MED NAČINOM ŽIVLJENJA IN ZDRAVJA, ZA RAZUMEVANJE ZDRAVSTVENIH PROBLEMOV IN PROCESOV ZA KREPITEV, DOSEGANJE IN OHRANJANJE ZDRAVJA,

DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILU NADREJENEGA., Vlogi obvezno priložiti dokazilo o zahtevani izobrazbi (VII/1 stopnja - dipl.m.s., dipl.zn.), potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu ali strokovnem usposabljanju, potrdilo o vpisu v register izvajalcev zdravstvene ali babiške nege in veljavna licenca za delo, potrdilo o cepljenju proti hepatitisu B in kratek življenjepis. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA SLOVENJ GRADEC, GOSPOSVETSKA CESTA 1 , 2380 SLOVENJ GRADEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NR29522.

Ver las 965 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.