Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos > Detailer Samochodowy

Detailer samochodowy. Małopolskie. Polonia

Oferta de empleo de operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos en Małopolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavadores de vehículos › operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pomoce domowe, sprzątacze i pracze › Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze › Sprzątacze pojazdów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Detailing zewnętrzny, mycie, regeneracja i kosmetyka powłoki lakierniczej. Detailing wnętrza: czyszczenie, regeneracja i konserwacja środka pojazdu. Aplikacja folii PPF, aplikacja powłok zabezpieczających lakier, detailingowe mycie pojazdów, detailing wnętrza, renowacja skóry, renowacja oraz impregnacja skóry, polerowanie lakieru, naprawa ubytków lakierniczych

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane

- pozostałe: umiejętność aplikacji foli PPF, detaling pojazdów, naprawa ubytków lakierniczych

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8

Chrzanów 32500

- wymagane dokumenty: CV, skierowanie z PUP

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 482 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Katarzyna Kunert-Grudzień, tel.: 327533862, email: kgrudzienchrzanow.praca.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1614StPr/24/0536.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavadores de vehículos › operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos ofertadas.