Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos de prótesis médicas y dentales > Dentalni Asistent/ Dentalna Asistentica

Trabajos en Croacia de Técnicos de prótesis médicas y dentales

Dentalni Asistent/ Dentalna Asistentica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de prótesis médicas y dentales.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical and dental prosthetic technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo osobu koja bi dugo bila dio našeg malog tima, prednost je imati iskustvo ali je moguće i pripravništvo.

Ukoliko vam je važna radna atmosfera, međuljudski odnosi i 8-satno radno vrijeme mi smo ordinacija za vas.

Uvjeti:

- srednjoškolsko obrazovanje medicinskog usmjerenja

- brzinu i spretnost

- timski duh te mogućnost prilagodbe radnoj okolini

- izražene organizacijske sposobnosti

- izraženu komunikativnost i socijalne vještine

Prijave sa CV-em te kratkim motivacijskim pismom slati isključivo na mail ambulanta.dhpgmail.com

Radni zadaci uključuju:

• Planiranje, naručivanje i trijažiranje pacijenata prema vrsti dijagnostičko-terapijskog postupaka

• Planiranje i naručivanje potrošnih materijala i lijekova

• Priprema ordinacije, instrumenata, opreme, materijala i pribora za izvođenje dijagnostičko-terapijskih postupaka

• Poslovi dezinfekcije i sterilizacije

• Pripremanje pacijenta za dijagnostičko-terapijski postupak

• Praćenje pacijenta tijekom i nakon dijagnostičko-terapijskog postupka te informiranje o oralnoj higijeni

• Asistiranje doktoru dentalne medicine tijekom dijagnostičko-terapijskih postupaka i u slučaju hitnih stanja

• Asistiranje doktoru dentalne medicine u slučaju hitnih stanja

• Vođenje, arhiviranje i pohrana e-medicinske dokumentacije o pacijentu i druge dokumentacije u dentalnom računalnom program

• Komuniciranje s pacijentima, zdravstvenim djelatnicima i drugim suradnicima

• Osiguravanje kvalitete rada u ordinaciji dentalne medicine

• Razvrstavanje, evidentiranje i zbrinjavanje otpada prema vrsti

• Primjenjivanje standarda i mjera zaštite prema važećim zakonskim propisima

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE DANIJELA HAJDINJAK PRIHIĆ.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: V. Mačeka 21, Bjelovar

Email: ambulanta.dhpgmail.com

NajavaMobitel: 099 3545206

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2562686.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de prótesis médicas y dentales ofertadas.